Поляки обладнали у Львівській політехніці комп’ютерну лабораторію за 250 тис. грн

У Львівській політехніці за допомогою поляків обладнали ще одну потужну комп’ютерну лабораторію

Поляки обладнали у Львівській політехніці комп’ютерну лабораторію за 250 тис. грн

Як повідомляє прес-служба НУ «Львівська політехніка», упродовж останніх семи років університет та відома польська комп’ютерна компанія Сomarch успішно співпрацюють в галузі наукових розробок та навчальної роботи зі студентами.

Чимало львівських студентів-політехніків кафедри програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій проходили тут практику, а нині успішно працюють у цій фірмі.

Кілька років тому у головному офісі Сomarch у Кракові побувала група молодих програмістів, де для них організували шеститижневе стажування. Як відомо, польська фірма вже тривалий час спеціалізується на продукуванні програмного забезпечення та інтеграції інформаційних систем для телекомунікації, фінансів і банківської справи, а також електронної торгівлі. За цей час вона нагромадила великий досвід у цій сфері, а також в галузі впровадження програмного забезпечення і його технічного супроводу.

Як логічне продовження співпраці, стала пропозиція поляків обладнати в одній із університетських аудиторій потужну спеціалізовану навчальну комп’ютерну лабораторію.

Її вартість – майже чверть мільйона гривень. На цю суму закуплено 20 сучасних робочих станцій, потужний сервер, системи комутації та кондиціювання, нові меблі, зроблено ремонт. Відкриття лабораторії відбудеться 12 вересня.

ЗІК
11.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів