Кабмін заснував гранти для колективів молодих учених

29 серпня Уряд прийняв постанову "Про заснування грантів Кабінету Міністрів України колективам молодих вчених для виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних розробок за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки"

Кабмін заснував гранти для колективів молодих учених

Як повідомляє прес-служба Кабміну, зазначена постанова набере чинності з 1 січня 2013 року.

Специфіка грантів полягає в тому, що вони надаватимуться для виконання перспективних високотехнологічних проектів, які відбиратимуться на конкурсній основі.

Щорічне проведення конкурсу проектів прикладних наукових досліджень і науково-технічних розробок за пріоритетним напрямами розвитку науки і техніки колективів молодих учених забезпечуватиме Держінформнауки.

Відібрані проекти реалізовуватимуться на матеріально-технічній базі існуючих наукових установ або університетів, а кошти носитимуть цільовий характер. "Це унеможливить розчинення грантів у загальному фінансовому «котлі» наукової установи", - зазначають у Кабінеті Міністрів.

В уряді зазначають, що заснування урядових грантів дозволить перспективним українським ученим професійно реалізуватися на Батьківщині. "Це надасть їм змогу ще в достатньо молодому віці сформувати власні наукові школи та свої лабораторії", - підкреслюється у повідомленні прес-служби Кабміну.

Освіта.ua
31.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів