Робоча група доопрацювала законопроект "Про вищу освіту"

28 серпня завершила свою роботу робоча група з доопрацювання законопроекту "Про вищу освіту", яка очолювалася ректором Київського політехнічного інституту Михайлом Згуровським

Робоча група доопрацювала законопроект "Про вищу освіту"

Як повідомляє прес-служба НТУУ "Київський політехнічний інститут", останнім часом робоча група з доопрацювання законопроекту про вищу освіту працювала над узгодженням зауважень спільно з представниками Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної податкової служби тощо.

Представники робочої групи зазначають, що переважну більшість зауважень вищезазначених відомств, які не змінюють концепцію проекту Закону України "Про вищу освіту", було враховано і внесено відповідні зміни до законопроекту.

В той же час залишились норми, з яких робоча група не дійшла згоди з представниками органів державного управління, оскільки зауваження цих відомств суттєво змінюють концептуальні засади законопроекту. "Ці неузгоджені питання потребують остаточного вирішення на рівні Кабінету Міністрів України", - зазначають у робочій групі.

Всі документи щодо законопроекту передані до Кабінету Міністрів України головою робочої групи 28 серпня 2012 року.

Із проектом закону та матеріалами роботи групи можна ознайомитися на сайті НТУУ "КПІ".

Освіта.ua
30.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ОК
нЕ ВРАХОВАНІ , ПРОСТО ІГНОРОВАНІ ЗАУВАЖЕННЯ, ЩО ВПЕРШЕ (БО НЕ БУЛО РАНІШЕ ПРИЧИН ДОСЛІДЖУВАТИ) ВІДКРИВАЮТЬ НОВИЙ ПОГЛЯД НА ІСТОРІЮ РУСКОЇ МОВИ В ТЕРЕНІ СУЧАСНОЇ уКРАЇНИ І ДАЮТЬ ВИРІШЕННЯ, ЯКІ НЕ ПРЕРЕТВОРЯТЬ КРАЇНУ В КЛАПТИКОВИЙ ВАВІЛОН. бІЛЬШЕ ТОГО. РЯТУЮТЬ ЕКОНОМНИМИ ЗАХОДАМИ І СИЛАМИ САМИХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ УСІ МОВИ СВІТУ...щоб не подумали про несповна адекватності. додам - через Вікіпедію То дивіться Гуглом "Внимание! Ведётся намеренное упрощение проблемы языков" або лінк samlib.ru/k/kozlow_a_i/puhyr-2.shtml а може тут є сваволя слова:), то http://samlib.ru/k/kozlow_a_i/puhyr-2.shtml