Кабмін вкотре розглядатиме законопроект про вищу освіту

В п’ятницю 3-го серпня під головуванням віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка відбудеться засідання робочої групи щодо доопрацювання законопроекту про вищу освіту на якому буде розглянуто пропозиції міністерств

Кабмін вкотре розглядатиме законопроект про вищу освіту

Про це розповів директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Юрій Коровайченко, повідомляє УНН.

"Там залишились, в принципі, не такі вже й радикальні питання. Вони в основному пов’язані з бюджетним кодексом. Тобто привести потрібно до відповідності з бюджетним кодексом все те, що пропонується й внести в цей проект закону", - зазначив Коровайченко.

Ю.Коровайченко також повідомив, що конфронтаційних питань в законопроекті про вищу освіту немає.

"Суперечливих моментів не виникало. Річ у тім, що вже працювала робоча група під керівництвом Михайла Згуровського (ректор Київського політехнічного інституту, – ред.) і у її засіданні приймали участь і зацікавлені міністерства. Тому по багатьох питаннях знайшли спільну мову. Але є питання, які потрібно вирішити і які стосуються інших законодавчих актів. Тут вже не йдеться про освітній закон, а про його відповідність іншим законодавчим актам, зокрема бюджетному, митному кодексу тощо", - додав він.

На уточнююче запитання, коли саме може бути доопрацьовано законопроект, чиновник відповів: "Це повинно бути зроблено впродовж місяця. Раніше просто не буде. Це ж закон, а не статтю написати. Повністю доопрацьований до вересня може бути".

Ю.Коровайченко також зауважив, що С.Тігіпко планує збирати робочу групу кілька разів. "Він сказав так, два-три рази зберемося і я думаю, що я вас виведу на шлях істинний", - зазначив чиновник.

Він також висловив думку, що Верховна Рада, принаймні в першому читанні, може ухвалити законопроект про вищу освіту ще старим складом.

УНН
30.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий
та давно уже нужно было принять этот закон, такой какой он есть, а потом вводить поправки с учетом полученных результатов.