День відкритих дверей в Кіпрсько-Українському освітньому центрі

28 липня в Києві відбудеться день відкритих дверей, під час якого будуть презентовані можливості заочно-дистанційного навчання в кіпрському Університеті Нікосії

День відкритих дверей в Кіпрсько-Українському освітньому центрі

Сьогодні багато хто розглядає перспективу навчання за кордоном: це дозволяє отримати міжнародний диплом, інтернаціональний досвід спілкування, вдосконалити знання іноземної мови. Однак у багатьох українців є причини, через які бажання залишається всього лише бажанням: висока вартість навчання, географічне розташування, мовні та інші вимоги до вступу, а також небажання і побоювання батьків відпускати поки ще "маленьких" дітей до самостійного життя за кордоном.

Тому, для підвищення конкурентоспроможності українських студентів і випускників, у Києві розпочав свою роботу Культурно-освітній центр Університету Нікосії (Кіпр) при Міжрегіональній Академії управління персоналом (МАУП). Центр функціонує на базі київського центру Академії.

Створення при МАУП Кіпрсько-Українського навчально-освітнього центру Університету Нікосії відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів заочно-дистанційного навчання в Університеті Нікосії за програмою подвійного диплому МАУП і УНІК, надаючи можливість отримання двох дипломів про освіту. В процесі навчання буде здійснюватися взаємний залік кредитів, а лекції та семінари проводитимуться викладачами обох ВНЗ.

Зарахування на навчання в Культурно-освітньому центрі Університету Нікосії проходить на підставі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Абітурієнти можуть розпочати дистанційне заочне навчання в Університеті Нікосії на базі МАУП, рідною мовою. На другому році навчання студенти можуть перевестися на стаціонарне відділення МАУП і залишитися на заочній формі в УНІК.

По закінченню навчання студенти отримають два дипломи про освіту: державний диплом МАУП та Європейський Диплом University of Nicosia.

Обов'язковою умовою для студентів є підвищення рівня володіння англійською мовою, що дозволить студентам старших курсів провести семестр або навчальний рік безпосередньо на Кіпрі. Під час навчання на Кіпрі передбачається виробнича практика.

Програми навчання в Центрі:

Ступінь бакалавра:

  • Фінанси та економіка;
  • Бухгалтерська справа;
  • Управління готельним господарством;
  • Міжнародні відносини;
  • Маркетинг.

Ступінь магістра:

  • Міжнародні відносини.

Університет Нікосії (University of Nicosia) - це недержавний вищий навчальний заклад з європейською акредитацією диплома, що поєднує кращі західні освітні традиції, стандарти якості та міжнародну філософію навчання. Розташований в Нікосії, столиці Республіки Кіпр, Університет є великим освітнім центром, який приймає студентів з усього світу, що сприяє зміцненню дружби, створенню атмосфери взаєморозуміння та співробітництва між людьми різних національностей.

Університет бере активну участь у різних міжнародних програмах, виступаючи в ролі партнера або координатора проектів. Окрім того, навчальний заклад отримав схвалення загальноєвропейської університетської програми обміну студентами ERASMUS, а також є офіційним учасником Європейської системи ECTS. Університет Нікосії активно взаємодіє з громадськими організаціями, що працюють в різних сферах, у т. ч. у сфері охорони навколишнього середовища. Вклад Університету був відзначений престижною нагородою ООН "Global 500".

Більш детальну інформацію можна отримати 28 липня в основному корпусі МАУП у Києві з 9:00 до 14:00.

Освіта.ua
24.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів