Економія для розумних, або переваги паралельного навчання

В рамках програми лояльності для вступників і студентів Університет "КРОК" пропонує програми "КРОК-Лідер" і "КРОК-Профі"

Економія для розумних, або переваги паралельного навчання

Рішення абітурієнта про вступ на паралельне навчання за двома напрямами підготовки не лише говорить про його цілеспрямованість і далекоглядність, а й про те, що найближчі кілька років свого життя він погоджується жити у досить інтенсивному ритмі.

При цьому порівняно з іншими студентами витрачатиме не лише удвічі більше часу та сил, а й коштів на оплату навчання. Проте полегшити фінансове навантаження студенту може допомогти вуз, запроваджуючи знижки в оплаті навчання.

Так, Університет "КРОК", який з нагоди свого двадцятиріччя розробив широку програму академічної та корпоративної лояльності, пропонує скористатися пакетами знижок "КРОК-Лідер" і "КРОК-Профі".

"КРОК-Лідер" - це знижка у розмірі 50% від вартості навчання на заочній формі. Вона надається студентам, які одночасно здобувають освіту в університеті чи його коледжах за двома спеціальностями і за різними формами навчання – денною та заочною.

Дія другого пакету поширюється на студентів денної форми навчання інших вищих навчальних закладів. Обравши паралельне здобуття освіти за заочною формою в Університеті "КРОК" за напрямом "Правознавство", "Психологія", "Облік і аудит", "Фінанси і кредит", "Економіка підприємства", "Маркетинг", "Менеджмент" або "Міжнародна економіка", такі студенти мають можливість скористатися пакетом "КРОК-Профі". Вартість навчання на заочній формі для них буде меншою на 25%.

Загалом без урахування знижки вартість здобуття освіти на заочному відділенні Університету "КРОК" становить від 2800 до 3900 грн за півріччя залежно від конкретної спеціальності.

Слід зазначити, що програми не поширюються на студентів магістратури та програм перепідготовки.

Більш детальну інформацію про умови вступу та систему знижок в Університеті "КРОК" можна дізнатися за телефонами інформаційного відділу приймальної комісії (044) 455-57-57, 455-57-07, або на сайті www.krok.edu.ua.

Також у рамках програми лояльності Університету "КРОК", у навчальному закладі діє система знижок для читачів сайту Освіта.ua, які протягом вступної кампанії подадуть вступні документи на перший курс денного відділення за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" або "молодший спеціаліст".

Освіта.ua
19.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павел Вовк
да ну нафиг) тут на дневной еле еле все успеваешь так еще и вторую специальность получать) сущий ад!!
гала
Для Павел Вовк: Ты учешся в этом универе? И как?расскажи подробней.
Настя
Очень хороший универ,преподавательский состав отличный,знания даются в полном объёме,дисциплина и порядок.Вобщем все условия для получения хорошего образования!
Коментувати