У Міносвіти закликають не створювати напруги навколо вступної кампанії

Основний заклик вступної кампанії 2012 року - не створювати штучної інформаційної напруги навколо вступного процесу

У Міносвіти закликають не створювати напруги навколо вступної кампанії

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, 13 липня 2012 року перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма зустрівся з директором Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванні в Україні (USETI) Яремою Бачинським.

У зустрічі також взяли участь: радник Міністра Михайло Шмельов, заступник директора департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Микола Фоменко та начальник відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення Олександр Василевський.

Під час зустрічі Євген Суліма зазначив, що основним принципом співпраці МОНмолодьспорту з партнерами є бажання покращити проведення вступної кампанії-2012.

Водночас, наголошено на необхідності постійного взаємного інформування про хід вступної кампанії, яке повинно будуватися на принципах взаємоповаги та довіри, спільному бажанні вирішувати поточні робочі питання.

У свою чергу, Ярема Бачинський наголосив на необхідності підтримки таких принципів та засад, і зазначив, що Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванні в Україні й надалі буде активним партнером в організації проведення вступної кампанії 2012 року.

Окрім цього, учасники зустрічі підкреслили основний заклик вступної кампанії 2012 року – не створювати штучної інформаційної напруги навколо вступного процесу, а навпаки – робити усе можливе, щоб допомогти цьогорічним вступникам подати заяви на вступ до вищих навчальних закладів у спокійній та доброзичливій атмосфері.

Освіта.ua
16.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
User_of_EDEBO
Цитата:"основним принципом співпраці МОНмолодьспорту з партнерами є бажання покращити проведення вступної кампанії-2012", згоден, якщо б МОН звертало увагу на проблеми вступної кампанії-2012.А це цитата: "не cтворювати штучної інформаційної напруги навколо вступного процесу, а навпаки – робити усе можливе, щоб допомогти цьогорічним вступникам подати заяви на вступ до вищих навчальних закладів у спокійній та доброзичливій атмосфері" взагалі ні в які двері не влазить: Вас, шановні, інформували про все, що робилося насправді на місцях у ВНЗ та ПТНЗ, а ящо не вірите-надсилайте на кожен ВНЗ контролюючу персону, і хай ця персона все спостерігає і занотовує, складаєзвіт разом з головою та технічним секретарем приймальної комісії, та закріплює підписом і печаткою ректора внз, і весь цей пакет документів направити в МОН. Все, абсолютна прозорість і правдивість вступної кампанії-2012.