Міносвіти просить вузи своєчасно видавати випускникам дипломи

В Міністерстві освіти акцентують увагу керівників вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації на неприпустимості зволікання з видачею документів про освіту

Міносвіти просить вузи своєчасно видавати випускникам дипломи

Відповідний лист був направлений керівникам вузів, у зв’язку зі зверненнями випускників навчальних закладів 2012 року щодо зволікання своєчасної видачі документів про освіту деяких керівників навчальних закладів.

У міністерстві наголошують, що випускникам вищих навчальних закладів, які у повному обсязі виконали освітньо-професійну програму молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра і успішно пройшли державну атестацію, видається державний документ про здобуту вищу освіту.

У зв’язку з чим, Міністерство освіти звертає увагу керівників вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації на неприпустимості штучного відтермінування замовлення документів про освіту або навмисного зволікання з їх видачею.

У Міносвіти також наголошують на персональній відповідальності керівників вищих навчальних закладів за вручення випускникам документів про освіту.

Освіта.ua
11.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів