Міносвіти замовило брошури для іноземних абітурієнтів

Брошури та фотоальбоми загальним тиражем 32 тисячі штук будуть видані шістьма мовами та мають заохочувати до навчання в Україні іноземних абітурієнтів

Міносвіти замовило брошури для іноземних абітурієнтів

ДП "Інформаційно-іміджевий центр" Міністерства освіти замовило виготовлення рекламно-інформаційної та презентаційної друкованої продукції про Україну, зокрема про її систему освіти.

Загальний наклад друкованої продукції складає 32 тисячі екземплярів на суму 2,82 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Зокрема, замовлено 12 тис. примірників брошур для іноземних студентів, що мають інформувати іноземців про навчання та проживання в Україні, 10 тисяч брошур про освіту в Україні, зокрема про її історію становлення, систему освіти, Болонський процес, міжнародну інтеграцію тощо.

Також, замовлено 10 тисяч фотоальбомів про Україну, як молоду державу з древнім корінням і традиціями, країну, що стрімко розвивається, має потужну систему освіти та інтелектуальний потенціал.

Брошури та фотоальбом мають бути видані англійською, російською, китайською, французькою, турецькою та арабською мовами.

Всупереч вимогам Мінекономрозвитку вартість окремих видів продукції на сайті "Вісника державних закупівель" не опубліковано.

Нагадаємо, в грудні "Інформаційно-іміджевий центр" замовив проведення рекламної компанії з пропагування системи освіти України в засобах масової інформації країн Середньої Азії на території СНД, а також країн Близького Сходу та північної Африки вартістю 5,10 млн грн.

В середньому щорічно до України приїжджає на навчання близько 10 тисяч іноземців. Загалом в Україні вчиться близько 50 тисяч іноземних студентів. Найбільше студентів з Китаю – 6 тис. і Таджикістану – 5 тис.

Наші Гроші
11.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів