Університет "Україна" створює шляхи для отримання освіти за доступними цінами

Низька платоспроможність здібних і працелюбних студентів "України" не є підставою для відрахування

Університет "Україна" створює шляхи для отримання освіти за доступними цінами

Вартість навчання в Університеті "Україна" є доступною і залежить від обраної спеціальності, освітньо-кваліфікаційного рівня та форми навчання. В університеті діє унікальна система знижок, що можуть сягати 50% від річної вартості навчання.

Знижки надаються при передоплаті навчання, студентам з однієї родини чи випускникам одного навчального закладу; відмінникам; студентам, які займаються волонтерською або науковою роботою; тим, хто сприяє становленню та розвитку університету тощо.

За словами Валентини Журавльової, проректора з фінансово-економічної роботи Університету "Україна", протягом минулого навчального року університетом було надано знижок на суму понад 1,5 млн грн.

В університеті діє спеціальна Комісія по пільгах, яка, у випадку погіршення фінансового стану родин студентів, розглядає можливість щодо реструктуризації боргу по оплаті за навчання. До Комісії по пільгах щомісяця надходить більше 100 заяв щодо неспроможності своєчасно здійснювати оплату вартості навчання. Більше 90% таких звернень задовольняються.

Одним зі способів вирішення цієї проблеми для студентів є надання можливості відпрацьовувати вартість навчання, офіційно зараховуючись на роботу в різні структурні підрозділи університету. При цьому студенти отримують досвід роботи за фахом і трудовий стаж, що істотно додає їм упевненості у подальшому успішному працевлаштуванні.

Університет "Україна" безкоштовно надає освітні послуги пільговим категоріям абітурієнтів, серед яких діти з інвалідністю, діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, які здобувають освіту за рахунок міського бюджету Києва (згідно з комплексною програмою "Турбота", фінансування за якою фактично припинено з 2009 року).

Формування матеріально-технічної бази Університету здійснюється за власні кошти. Актуальності це питання набуває при наданні освітніх послуг людям із особливими потребами. В Університеті "Україна" створено єдине у країні студентське містечко, повністю адаптоване під потреби інвалідів-візочників, студентів із порушеннями слуху та зору. Студместечко оснащене пандусами, ліфтами, обладнаними вбиральнями, лінгафонними кабінетами, тренажерами, спеціалізованим комп’ютерним обладнанням для глухих і слабочуючих студентів тощо.

Студенти університету мають можливість користуватися класичною та електронною бібліотеками, навчальними аудиторіями з технічними засобами, комп’ютерними кабінетами, затишною кав’ярнею. В Університеті "Україна" поставлено завдання забезпечити кожного студента підручниками з усіх дисциплін робочого навчального плану.

Згідно з Міжнародним рейтингом університетів Webometrics станом на cічень 2012 року Університет "Україна" посідає 38 позицію серед 325 українських ВНЗ, 8 – серед 72 ВНЗ Києва, 1 – серед 32 ВНЗ Києва недержавної форми власності.

Університет "Україна" проводить підготовку за наступними спеціальностями: видавничо-поліграфічна справа; філологія; маркетинг; облік і аудит; фінанси і кредит; електронні пристрої та системи; видавнича справа та редагування; журналістика; комп’ютерна інженерія; комп’ютерні науки; програмна інженерія; документознавство та інформаційна діяльність; менеджмент; дизайн; міжнародні відносини; правоохоронна діяльність; біологія; екологія; охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування; соціальна робота; політологія; психологія; автомобільний транспорт; здоров’я людини; харчові технології та інженерія; хімічна технологія.

З питань вступу до Університету "Україна" звертайтесь до приймальної комісії навчального закладу за телефонами: (044) 409-27-62, 424-70-08.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
10.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів