Міносвіти наголошує на обов’язку вузів оприлюднювати інформацію для абітурієнтів

Міністерство освіти звернулося до керівників вищих навчальних закладів з вимогою створити умови для ознайомлення вступників з необхідною інформацією

Міносвіти наголошує на обов’язку вузів оприлюднювати інформацію для абітурієнтів

Про це йдеться у листі профільного міністерства щодо організації оприлюднення інформації, в якому зокрема наголошується, що відповідно до Умов прийому до ВНЗ, вищі навчальні заклади зобов’язані створити умови для ознайомлення вступників з ліцензією на здійснення освітньої діяльності та сертифікатами про акредитацію відповідного напряму.

Окрім того, у міністерстві акцентують увагу керівників вузів на тому, що правила прийому, відомості про ліцензований обсяг та обсяг прийому за державним замовленням за кожним напрямом та освітньо-кваліфікаційним рівнем, у т.ч. про кількість місць, що виділені для вступу поза конкурсом та цільового прийому, повинні оприлюднюватися на інформаційних стендах приймальної комісії і на офіційному веб-сайті вищого навчального закладу.

У Міністерстві освіти також наголошують на персональній відповідальності ректорів вищих навчальних закладів за своєчасне оприлюднення відповідної інформації.

Як відомо, вступна кампанія до вищих навчальних закладів України розпочалася 2 липня.

Абітурієнти мають право подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них. Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вузів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня.

Освіта.ua
04.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
kira2503@bk.ru
Просим принять меры!!! Закрывают общежитие Автодорожного института г. Горловка. Проживание оплачено за весь симестр. Дали неделю на выселение!!! ПОМОГИТЕ. 02.10.2012г. г.Горловка
Анастасия
Добрый день,если я подала документы в пять вузов,и хочу забрать документы(копии)с одного вуза и отнести в другой,имею ли я право?Спасибо.
маша
Почему в ИС "Конкурс" внесены абитуриенты с очень маленькими баллами, а свыше 600 в списках нет? Какой принцип работы системы? Кто это все вносит? и кто за этим следит? Полный БАРДАК....Согласна с Галиной - яка тут прозорість?
Artem
Задовбали вже!!!Коли вона почнуть працювати вже нормально і оприлюднять рейтингові списки абітурієнтів?Всі ж чекають вже,а вони собі відпочивають!!!
мирос
що робити коли не правельний індекс пошти написав у бланках??
zz
Что-то с каждым годом все хуже и хуже работает наше Министерство!!! "Конкурс" хоть настройте нормально и все ВУЗы внесите!!!!
Олег
А ВУЗы это уже видели (http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/30135/)?! А само министерство как и перед кем будет отвечать за работу ЕДЕБО?!
Олег
А кто отвечает за работу Інформаційна система "Конкурс"?!
галя
Міністерство прикидається, чи справді не в курсі, що ІС Конкурс не працює???? Яка прозорість?? Ви про що???