За виплату стипендій відповідають ректори, - Міносвіти

Винні ректори будуть відповідати персонально за несвоєчасну виплату індексації стипендій

За виплату стипендій відповідають ректори, - Міносвіти

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, в окремих вищих навчальних закладах були виявлені випадки несвоєчасної виплати індексації на стипендії.

У зв’язку з цим міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник підписав наказ, яким зобов’язав усіх керівників вищих навчальних закладів вжити вичерпних заходів для забезпечення своєчасних розрахунків: заробітна плата, стипендія та індексація на неї.

Також в наказі міністра зазначається, що "керівники, які допустили несвоєчасне нарахування та виплату індексації стипендії будуть притягнуті до персональної відповідальності, аж до звільнення".

"З понад 480 державних вищих навчальних закладів практично у всіх закладах своєчасно і в повному обсязі, враховуючи індексацію, виплачена стипендія. Затримка з виплатою індексації мала місце лише в п’яти вищих навчальних закладах. І причина єдина – це, перш за все, неналежне виконання своїх обов’язків керівництвом кількох вищих навчальних закладів. Ніхто не має права позбавляти студентів стипендії, розмір якої чітко визначений Урядом України. Винні будуть притягнуті до суворої відповідальності", - прокоментував цю ситуацію Дмитро Табачник.

Крім того, у Міносвіти заперечили інформацію про те, що студентам Львівського національного університету імені Івана Франка через брак коштів зменшено стипендію. "Міністерство освіти здійснило перевірку цієї інформації, за результатами якої, жодного випадку зменшення стипендії студентам не зафіксовано".

Освіта.ua
05.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
андрій
У мене взагалі в коледжі (1 рівень акредитації) на березень 2012 стипендія 400 грн
lasha
В ДонДУУ 530грн!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Олена
Як можна так нагло брехати в очі українському народу і не нести за цинізм і наглу брехню, за знущання над студентами, їх батьками та викладачами вузів жодної відповідальності????? Ну, невже в цій державі не знайдеться управи на ненависного Табачника????? У мене також двоє дітей навчаються в Львівському національному університеті ім. Ів, Франка. В лютому отримали стипендію без індексації. (Не)шанований ні мною, ні студентами пане Табачник! Перестаньте знущатися над Львівським національним університетом , вам до ректора Вакарчука дууууууже далеко, не дотягнетеся ніколи в житті.
Андрей
Это ещё ничего, вот у Киевском университете управления и предпринемательства (ГАЖКХ+УАБП) стипендии с нового года вообще нету... Обещают обещают...а её все нет и нет.. Задержка уже более 2 месяцев... И что нам делать???
oleg
Цікаво, а Табачник не буде притягувати до відповідальності керівників які 'просять' на весняні канікули вчителів писати за свій рахунок, щоб зекономити кошти? В Полтавській області намітилася така тенденція.
C
В прошлом году и первойм семестре этого года получала стипендию 530 гр., никакой индексации.Луганский институт культуры
макс
ЖДУ им Франка 2 год получаю стипендию 780+, бывает меньше но редко очень! В основном 788-789!
кошка
В Донецком национальном университете экономики и торговли им.Туган-Барановского весь первый семестр стипендия выплачивалась без индексации, в размере 530 грн. Только со второго начали индексировать и платить 740,это при том,что во всех других ВУЗах города платили как положено.
Оксана
Крім того, у Міносвіти заперечили інформацію про те, що студентам Львівського національного університету імені Івана Франка через брак коштів зменшено стипендію. "Міністерство освіти здійснило перевірку цієї інформації, за результатами якої, жодного випадку зменшення стипендії студентам не зафіксовано". Це повна брехня. Моя дочка навчається в Львівському національному університеті імені Івана Франка на геологічному факультеті 2-й курс. За лютий місяць вона отримала 530 грн стипендії замість 730 грн. Різницю в двісті грн. обіцяють повернути в червні, попередньо знявши 15% ПДВ. А міністерство говорить що фактів не виявлено. Що і кого вони перевіряли? Брехня на кожному кроці. Доки вже можна все це терпіти, шановні чиновники?
NVT
сколько составляет стипендия первокусников в этом году? ученики нашей школы стали первокурсниками разных ВУЗов Донецкой и Харьковской области, почти все бюджетники, но у всех разная стипендия, какой механизм регуляции стипендии, должна ли она быть одинаковой, и от чего зависит ее сумма?
Заинтересованный
Для NVT: Да,очень бы хотелось знать!!И индексации в Харькове никакой не было!!! Слава богу хоть не уменьшили.
Коментувати