Міносвіти вимагає заборонити продаж алкоголю та тютюну у вузах

Відповідний наказ, що має на меті створення належних умов для забезпечення навчального процесу, підписаний міністром освіти Дмитром Табачником

Міносвіти вимагає заборонити продаж алкоголю та тютюну у вузах

Керівникам навчальних закладів І-ІV рівня акредитації доручено вжити заходів щодо категоричної заборони продажу та вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у приміщеннях та на територіях навчальних закладів.

З цією метою керівникам навчальних закладів доручено ініціювати дострокове розірвання договорів оренди з суб’єктами підприємницької діяльності, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами у заборонених законодавством місцях.

Також керівники вузів мають забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед учнів, студентів та педагогічних працівників щодо норм законодавства в частині відповідальності за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв.

У разі виявлення порушень законодавства щодо продажу та вживання алкогольних і тютюнових виробів винні особи мають бути притягненні до адміністративної відповідальності.

Персональну відповідальність за невиконання наказу покладено на керівників навчальних закладів. Перевірку стану виконання наказу на місцях здійснюватимуть відповідні органи міністерства.

oсвіта.ua
09.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
volvh
Как только эти точки станут от МОНмолодьспорт, то внезапно, и приказ изменится. Ни что не ново под Луной. Проходили и эти этапы. Скучно, придумали что-нибудь новенькое!
FAQ
Поясніть, якщо можете, чи вірно я розумію зміст Наказу. Фактично повністю забороняється всім "вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у приміщеннях та на території навчального закладу" не залежно від категорії особи: студенти, викладачі і не залежно від мети та часу. Так наприклад святкування загально прийнятих свят що припадають на 23 лютого, 8 березня, 1 січня та ювілеїв колег і т. д. з вживанням алкогольних напоїв на території та в приміщеннях ВНЗ стає не можливим навіть в не робочий час.