Міністерству освіти підпорядковано більшість державних вищих навчальних закладів країни

Розпорядженням Кабінету Міністрів до сфери управління Міносвіти передано вищі навчальні заклади І-IV рівня акредитації, що були підпорядковані іншим міністерствам і відомствам

Міністерству освіти підпорядковано більшість державних вищих навчальних закладів країни

Рішення ухвалене за пропозицією Міністерства освіти і науки щодо передачі вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації, навчально-методичних і науково-методичних установ до сфери управління Міністерства.

Відповідно до переліків навчальних закладів, що передані до сфери управління Міносвіти, освітньому відомству передано 51 вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації та 47 університетів і академій, що до цього часу були підпорядковані іншим міністерствам і відомствам.

Зокрема до сфери управління Міністерства освіти передано 19 аграрних університетів, 15 медичних університетів і академій, 4 фінансових та 3 транспортних вищих навчальних заклади IІІ-IV рівня акредитації, 2 навчальних заклади зв’язку та інші.

Загалом до сфери управління Міністерства освіти передано вищі навчальні заклади І-IV рівня акредитації, що були підпорядковані Мінагрополітики, МОЗ, Мінінфраструктури, Мінсоцполітики, Мінфіну, Міненерговугілля, Держлісагентству, Держрибагентству, Держстату та Адміністрації Держспецзв’язку.

Передача зазначених вищих навчальних закладів до сфери управління Міносвіти має відбутися до 1 січня 2012 року.

Додатково див.: розпорядження КМУ №1191-р Деякі питання управління вищими навчальними закладами

Освіта.ua
26.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
студент
И че теперь делать после оканчания?
Рома
Для студент: Для начала, желательно выучить хоть один язык.
Коментувати
leox
у нас банально не вистачає кваліфікованих викладацьких кадрів для такої кількості викладачів..Вузів має бути стільки ж як було 1991 році..плюс 10-15 але є маса недоумків які нічого не вміють і не хочуть вміти і стоять в черзі за непотрібним дипломом
Рома
В большинстве городов и так не более 5 - 8 университетов. Но по оценкам Академии педагогических наук в среднем в Европе 1 университет приходится на 0,5 - 1 млн. жителей. Отсюда следует, что в Украине на регион должно приходиться 2 -3 университета (по крайней мере государственных). Сегодня же их (государственных) в 4 -5 раз больше.
макс
треба скорочувати к-ть внз...освіта повинна бути доброю а не популярною і неякісною....в кожному місті потрібно мати не більше 5-8 внз(залежності від розміру міста).ті хто не хоче вчитись хай йде вагони розгружати..
leox
Міністерство не знає що робити з своїми сотнями і сотнями вузів..