Стартувала Міжнародна Олімпіада "IT-Планета" для студентів

1 жовтня 2011 року почалася реєстрація навчальних закладів, студенти яких візьмуть участь у конкурсній програмі V Міжнародної Олімпіади "IT-Планета 2011"

Стартувала Міжнародна Олімпіада "IT-Планета" для студентів

Планується, що в змаганнях візьмуть участь не менше 9 000 студентів з 700 закладів середньої та вищої професійної освіти п'яти країн: Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Республіки Узбекистан, Російської Федерації та України.

Протягом чотирьох місяців учасники змагатимуться один з одним у межах своїх країн за право зустрітися на Міжнародному фіналі, що пройде в Казахстані в травні 2012 року.

Переможці будуть нагороджені призами, а також отримають можливість пройти виробничу практику у провідних світових і російських IT-компаніях.

Згідно з графіком проведення IT-Олімпіади, після реєстрації вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, розпочнеться реєстрація студентів, яка триватиме з 1 по 30 листопада 2011 року.

Усі учасники в рамках першого відбіркового онлайн-туру зможуть представити журі свої інноваційні проекти, а також пройти онлайн-тестування.

Учасників, які запропонували кращі, на думку журі, роботи і показали найвищі результати тестування, запросять на очні тури, що будуть проводитися на базі вузів-партнерів у наступних містах: Москва, Санкт-Петербург, Ростов-на-Дону, Ставрополь, Самара, Єкатеринбург, Томськ, Хабаровськ, Київ, Алмати та Мінськ.

Студенти мають вирішити практичні завдання від роботодавців за такими напрямками: "Програмування", "Використання ПЗ і адміністрування", "Телеком", "Цифрова творчість", "Інноваційні та програмні проекти".

За результатами очних турів національними оргкомітетами будуть сформовані команди від кожної країни, які зустрінуться для вирішального змагання на Міжнародному фіналі IT-Олімпіади в республіці Казахстан в травні 2012 року.

В Україні для учасників очних турів будуть організовані національні фінальні змагання. Всеукраїнський фінал пройде в Університеті "КРОК" у м. Київ.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті організаторів.

Освіта.ua
08.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів