Міносвіти закликає ректорів вузів додержуватись вимог щодо виплат студентських стипендій

В Міністерстві освіти звернули увагу ректорів вузів на їх персональну відповідальність щодо своєчасної виплати студентських стипендій, у розмірах визначених нормативними актами

Міносвіти закликає ректорів вузів додержуватись вимог щодо виплат студентських стипендій

Про це йдеться у листі профільного міністерства до керівників вищих навчальних закладів I-ІV рівнів акредитації.

У листі наголошується, що до міністерства надходять звернення від студентів, представників всеукраїнських молодіжних та студентських організацій щодо затримання виплат або виплат студентських стипендій не в повному обсязі.

У зв’язку із цим в профільному відомстві зазначили, що розмір та порядок виплати студентських стипендій та їх обов’язкова індексація, визначені урядовими постановами №882 та №165.

Також увагу керівників вищих навчальних закладів акцентовано на їх персональній відповідальності за своєчасність виплати стипендій.

Як повідомлялося раніше, міністр освіти Дмитро Табачник, коментуючи основні фінансові показники освітньої галузі, що передбачені проектом бюджету України на 2012 рік, повідомив про заплановане збільшення розмірів студентських стипендій у наступному році.

За словами міністра, проектом держбюджету передбачено, що розмір стипендій у 2012 році для учнів ПТУ складатиме 297 грн на місяць (зараз - 276 грн), для студентів вузів I-II рівнів акредитації - 594 грн (зараз - 553 грн), а студенти вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації отримуватимуть 787 грн (зараз -732 грн).

Освіта.ua
27.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Света
Учусь в ДОННУ только в конце ноября где то 28 числа нам воплотили 716, до этого получала 521. по какому критерию платят я не знаю
lasha
в ДонДУУ 530!!!
яна
учусь в ДонНУЭТе, стипендия 530 грн., без всякой индексации, в то время как в ДонНУ выплатили 720 грн.,аккредитация у ВУЗов одинаковая,получается все от ректоров зависит,но ВУЗы ведь национальные,государственные,так почему одни выполняют указанные в статье постановы,а другие игнорируют?
Александр
Учусь в ТНУ им. вернадского получаю 717 грн так что все нормуль
рита
я учусь в НУ"ОЮА", це один з найпрестижніших вузів України, у мене стипендія 640 грн.
Светлана
Дочь учится на втором курсе, получает 530 гривен и ни копейки больше. ВУЗ ІІІ уровня аккредитации. Откуда цифра 732 гр. в толк не возьму!!!
Z
Для Светлана: Стипендія (530гривень) плюс індексація (з коефіцієнтом 36.7% за вересень 2008 року, коли останній раз піднімалася стипендія). Про це можете прочитати: http://www.nibu.factor.ua/ukr/info/ind/ind091011/
валентин
я учусь в Национальной Металлургической Академии Украины мы имеем 4 степень аккредитации с сентября 2010 года мы получаем стипендию в размере 530 гривен в отличии от ДНУ хотя мы имеем одинаковую степень аккредитации! кто знает по чему пишите!
Коментувати