Стипендіальний конкурс для вищих навчальних закладів

Міжнародний Вишеградський Фонд оголошує про початок стипендіального конкурсу для вузів з метою створення освітніх програм про країни Вишеградської четвірки

Стипендіальний конкурс для вищих навчальних закладів

Visegrad University Studies Grant (VUSG) - це грант, призначений для приватних і державних вузів з будь-якої країни світу з метою створення та впровадження університетських курсів або освітніх програм, які висвітлюють події в країнах Вишеградської четвірки (Чеська Республіка, Угорщина, Польща та Словаччина).

Грант надається університетським колективам, колективам окремих факультетів і підрозділів вищих навчальних закладів, які можуть розробити і презентувати навчальну програму чи курс.

Розмір гранту розраховується індивідуально для кожного проекту, заплановані суми - близько 10 тисяч євро на розробку навчального курсу і 40 тисяч євро - навчальної програми. Загальний річний бюджет на Visegrad University Studies Grant складає 280 тисяч євро.

Курс або програма може викладатись будь-якою мовою. Останній термін подання проектів - 10 листопада 2011 року.

Заявка на участь у стипендіальному конкурсі має бути надана англійською мовою та включати наступні документи: резюме учасників, навчальний план курсу або програми, згода від двох викладачів курсу або програми, копії дозвільних документів, копії документів про організацію, від імені якої колектив авторів подає проект, а також опис кожного курсу програми.

Більш детальну інформацію про стипендіальний конкурс можна дізнатися на сайті Міжнародного Вишеградського Фонду за посиланням http://visegradfund.org/grants/vusg/

Освіта.ua
19.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів