В столиці обговорять шляхи вирішення проблем працевлаштування молоді

28-29 вересня в Києві відбудеться перше засідання в рамках програми залучення молоді до прийняття рішень "Краще разом!", присвячене темі працевлаштування молоді

В столиці обговорять шляхи вирішення проблем працевлаштування молоді

Захід реалізується національним комітетом ГК "Молодіжна Варта: молодь за вами спостерігає!" за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта. Проведення таких зустрічей покликане здійснити залучення молоді до процесу підготовки та прийняття державних рішень.

Участь у засіданні візьмуть представники молодіжного руху, спілок роботодавців, органів законодавчої та виконавчої влади, ЗМІ, експерти. На зустрічі планується створити робочу групу з питань покращення працевлаштування молоді.

Темою засідання є обговорення та пошук шляхів до вирішення проблеми працевлаштування молоді крізь призму виконання передвиборчих програм парламентських політичних сил України.

Теми для обговорення на зустрічі: розробка універсального проекту закону щодо працевлаштування молоді; облік страхового стажу для молоді; зменшення кількості безробітних серед молоді; зміцнення позиції молоді на ринку праці; створення сприятливих умов працевлаштування молоді на першому робочому місці; реалізація права на працю випускників вищих навчальних закладів.

Для участі необхідно подати заповнену анкету, коротке резюме, рекомендацію від молодіжної громадської організації чи органу студентського самоврядування.

Заповнені документи необхідно надіслати на електронну адресу організаторів заходу до 24 вересня цього року. Усі учасники будуть відібрані на конкурсних засадах.

Учасники забезпечуються всіма умовами для засідання робочої групи, харчуванням та проживанням в готелі 28-29 вересня, навчальними матеріалами, експертною підтримкою членів національного комітету. Проїзд учасник оплачує самостійно.

Більш детальну інформацію про захід можна дізнатися за посиланням http://fri.com.ua/2011/09/pershe-zasidannya-predstavnykiv-molodizhnoho-ruhu-molod-i-pratsevlashtuvannya-scho-i-yak-mozhna-pokraschyty/

Освіта.ua
16.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
123
Самое лучшее обеспечение работой молодёжи - это освобождение мест пенсионерами. Их полно в бюджетной сфере, многие начальники. Ничего делать и не хотят и не могут, не умеют пользоваться компьютером. Кому нужны кадры периода застоя. Ведь многие в своём развитие остались в 1985 году. Пусть остаются пенсионеры лишь там, где недобор людей. Даже в школах у молодых забирают класы и сокращают, а оставляют пенсионеров, потому что больше стаж. Кому нужна такая модернизация страны, если руководители отстали на 30 лет. Сразу освободиться масса мест для молодых и активных.