Випускники педагогічних вузів столиці отримають грошову допомогу

З метою підтримки молодих фахівців, які працюватимуть у навчальних закладах столиці, київська влада запровадила одноразову матеріальну допомогу та надбавки до посадового окладу

Випускники педагогічних вузів столиці отримають грошову допомогу

Про це розповів голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час зустрічі із молодими освітянами.

Так, усі вчителі-початківці отримають по 1 тисячі гривень, а крім того, щомісячну 30-відсоткову надбавку до посадового окладу. Ті фахівці, які отримали диплом з відзнакою, протягом трьох років отримуватимуть доплату у розмірі 50% від посадового окладу, повідомив Попов.

За його словами, цього року до навчальних закладів столиці прийшли 455 фахівців, які щойно закінчили вищі навчальні заклади, з них більше 100 отримали дипломи з відзнакою.

Голова КМДА наголосив, що одним із стратегічних завдань міської влади є покращення соціального статусу молодого вчителя. Саме з цією метою Київською міською державною адміністрацією запроваджено стимулюючі виплати для молодих спеціалістів.

Він також зазначив, що вчителі, учні яких стануть переможцями всеукраїнських та міжнародних олімпіад і конкурсів, також отримають одноразову премію у розмірі 5 тис. грн.

"Таких премій у нас буде 50, але ми збільшуватимемо їхню кількість. Також, я вважаю, ми маємо заохочувати й учнів, які посіли призові місця на олімпіадах. Ми впровадимо стипендії для них із 1 січня 2012 року", – сказав Олександр Попов.

Разом з цим, він підкреслив, що успішність втілення найсміливіших планів та проектів можлива за умови наявності творчого високопрофесійного кадрового потенціалу, а такий потенціал завжди був і є у столиці.

За словами Попова, якісний розвиток освітньої галузі може бути ефективним лише внаслідок конструктивної співпраці влади, освітян, батьків та учнів.

З метою розробки й успішної реалізації програми реформування галузі, що відповідатиме викликам сучасності, Попов запропонував об’єднати зусилля у розробці столичного стандарту освіти, що має стати взірцем для всієї країни.

Як повідомлялося раніше, випускники педагогічних вишів, які навчалися за держзамовленням та які уклали договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки, отримають грошову допомогу, що дорівнює п'ятикратному розміру мінімальної заробітної плати.

Освіта.ua
09.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
рг
Так і треба. Я б зробив педагогам мінімальну зарплату в сумі 5000 гривень
Володимир
Это вам аванс ребята которые вы будете отрабатывать всю жизнь. Добро пожаловать в ад.
Ирина
Для Володимир: Если бы родители нормально воспитывали своих детей, а не быдло, то никакого бы ада не было.
Коментувати