Міністерство освіти продовжує моніторинг стану видачі студентських квитків

За результатами проведеного освітнім відомством моніторингу в 30-ти провідних вузах, в жодному з них не зафіксовано випадків зволікань із замовленням та видачею студентських квитків

Міністерство освіти продовжує моніторинг стану видачі студентських квитків

У засобах масової інформації поширюється інформація щодо несвоєчасного забезпечення вищих навчальних закладів студентськими квитками.

У міністерстві повідомили, що традиційно, виготовлення студентських квитків відбувається протягом вересня.

МОНмолодьспорт постійно здійснюється моніторинг забезпечення студентськими квитками. На цей час за результатами проведеного моніторингу в 30-ти провідних вищих навчальних закладах України в жодному з них не зафіксовано випадків зволікань із замовленням та видачею студентських квитків, йдеться в повідомленні прес-служби освітнього відомства.

Водночас, в Міністерстві освіти і науки звертають увагу на те, що вищі навчальні заклади на конкурсній основі укладають договори на виготовлення пластикових карток – студентських квитків.

За своєчасність і правильність їх укладання несуть відповідальність керівники вищих навчальних закладів, зазначили в МОНмолодьспорт.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту продовжує моніторинг стану видачі студентських квитків у вищих навчальних закладах та у разі порушень законодавства вживатиме відповідних заходів, підкреслили в прес-службі профільного відомства.

Необхідно зазначити, що наприкінці серпня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що особисто контролюватиме питання своєчасної видачі студентських квитків студентам-першокурсникам.

Освіта.ua
07.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алёна
А нам сказали, что выдадут к декабрю...... обалдеть !!! И это ДонНУ.
zzz
У Шеві також обіцяють за 2 тижні, прикольно те, що підручники в бібліотеці не видають тому, що нема читацького, а читацький не видають тому, що нема студентського, викладачі ж вимагають знання матеріалу і з підручників в тому числі
NATA
народ, в Івано-Франківську взагалі обіцяють видати студентський тільки у жовтні))) це просто абсурд (((
Інна
А в Академії муніципального управління видали нам студентські квитки 8 вересня, це відносно швидко!
Микола
в КПІ також ще не видали студенський,обіцяють з дня на день..
ХАИ
""Я поспілкуюсь з керівництвом Міністерства освіти на цю тему та попрошу, щоб вони зайнялися її вирішенням. До 1 вересня ситуація буде вирішена, і жоден студент не залишиться цього року без квитка", - пообіцяв прем’єр."Обіцянка-цяцянка!!!!!!!!!!!!!!!!!!Зібрали з першокурсників по 40 грн.,а квитки невідомо коли ще будуть.
КНУ Шевченко, право
КНУ Шевченко входит моніторінгу провідних вузів???? Что-то студенческие даже не обещали в ближайшие дни.........
яяя
Для КНУ Шевченко, право: В моніторинг входять ті ВНЗ, де вчасно видали студентськи, дуже зручно потім доповідати))))
Коментувати