Законопроект "Про вищу освіту" обговорять на Всеукраїнському з’їзді працівників освіти

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник повідомив, що законопроект про вищу освіту знаходиться на останній стадії доопрацювання

Законопроект "Про вищу освіту" обговорять на Всеукраїнському з’їзді працівників освіти

Під час проведення відео-конференції, що відбулася у Будинку Уряду за участі освітньої громадськості регіонів та представників засобів масової інформації, міністр освіти повідомив, що обговорення проекту Закону "Про вищу освіту" має відбутися на Всеукраїнському з’їзді працівників освіти, проведення якого заплановане на 28 жовтня.

На запитання про стан підготовки проекту Закону України "Про вищу освіту" міністр зазначив: "Закон доопрацьовується, вже на останній стадії. Проте надійшло багато пропозицій із регіонів, щоб закон обговорити і ухвалити на найвищому – згідно 55 статті Закону "Про освіту" – громадському форумі самоврядування освітян, який відбудеться наприкінці жовтня, – на третьому Всеукраїнському з’їзді працівників освіти".

На думку міністра, таке обговорення забезпечить можливість у подальшому подати законопроект "Про вищу освіту" на розгляд до Верховної Ради від імені "всієї української освітньої громадськості".

Нагадаємо, представники влади неодноразово заявляли про необхідність прийняття нової редакції Закону "Про вищу освіту". Прийняття нового закону планувалося на попередній сесії парламенту.

З цією метою, ще на початку березня була створена експертна робоча група, яка у двомісячний строк мала доопрацювати законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій, що надійшли до міністерства.

Освіта.ua
06.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів