Держава надасть грошову допомогу випускникам педагогічних вузів

В Міністерстві освіти затверджено порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2011 році

Держава надасть грошову допомогу випускникам педагогічних вузів

У відповідності з порядком надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вузів у 2011 році, що затверджений наказом профільного міністерства, грошова допомога буде надана випускникам, які у 2010-2011 навчальному році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

Допомога, що дорівнює п'ятикратному розміру мінімальної заробітної плати, буде надана випускникам денної форми навчання, які навчались за рахунок бюджетних коштів за державним замовленням у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування.

Нарахування допомоги буде здійснене у вищому навчальному закладі на підставі наказу, що видається після затвердження кількості випускників, яким надається допомога, та на підставі поданої випускником до 10 жовтня 2011 року заяви про надання допомоги, копії трудової книжки та копії договору.

Виплата допомоги буде здійснена до кінця поточного року.

Додатково див.: Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2011 році.

Освіта.ua
06.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Пять минимальных зарплат!!! Обалдеть как много! Меньше пяти тысяч. Депутатам такие деньги и не снились. Они себе по 70 тысяч отпускных назначили! А тут так щедро, с барского плеча - ПЯТЬ МИНИМАЛЬНЫХ ЗАРПЛАТ!