Навчальний громадсько-політичний табір для молоді

Неурядова, неприбуткова дослідницька організація "Фонд "Європа XXI" запрошує молодь у віці від 16 до 25 років взяти участь у триденному навчальному громадському таборі

Навчальний громадсько-політичний табір для молоді

Мета навчального табору Молодіжна школа "Вересень для молоді" - громадсько-політична активізація молоді задля формування компетентного покоління влади в Україні. Цей навчальний табір є компонентом ширшого проекту Фонду "Європа ХХІ" - "Нове покоління влади в Україні: перспектива молоді".

Головні напрямки роботи навчального табору: правова культура для молоді; публічна інформація та доступ до неї; основи громадського лобіювання; «правильне» молодіжне самоврядування; гуманітарні та культурні виклики сьогодення.

Тренерами у навчальному таборі будуть відомі та професійні діячі громадського сектору, політики, лідери громадської думки.

Крім того, програма роботи Молодіжної школи "Вересень для молоді" передбачатиме практичні види роботи, в ході яких учасники зможуть спробувати застосовувати отримані знання у власній діяльності.

Витрати на дорогу, харчування та проживання оплачують організатори. Після закінчення заходу всі учасники отримають сертифікат про те, що брали участь у навчальному таборі.

Для участі у проекті необхідно до 10 вересня 2011 року надіслати на електронну адресу координатора проекту анкету, есе на тему "Яким я хочу бачити громадсько-політичне життя в Україні?" та обґрунтування, чому аплікат має взяти участь у цьому таборі.

Більш детальну інформацію про захід можна отримати на сайті організаторів за посиланням http://www.europexxi.kiev.ua/novini/fond-%C2%AB%D1%94vropa-khkh%D1%96%C2%BB-vlashtovu%D1%94-tridennii-navchalnii-tab%D1%96r-dlya-molod%D1%96

Освіта.ua
31.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів