Міносвіти вирішуватиме проблему нестачі студентських квитків

Міністерство освіти звернулося до керівників вищих навчальних закладів з проханням забезпечити видачу студентських квитків

Міносвіти вирішуватиме проблему нестачі студентських квитків

Про це йдеться в листі профільного міністерства до керівників вищих навчальних закладів.

Керівникам ВНЗ доручено забезпечити термінове отримання студентських квитків згідно із встановленим порядком та укладених договорів на їх виготовлення.

Відомо, що кілька днів тому в засобах масової інформації з'явилися повідомлення про те, що першокурсники можуть не отримати студентські квитки до 1 вересня.

Під час нещодавнього робочого візиту до Харкова, прем'єр-міністр М.Азаров спростував чутки про те, що студентам-першокурсникам може не вистачити студентських квитків, в результаті чого вони зможуть позбутися пільг.

"Я поцікавлюся в Міністерстві освіти і науки, з чим пов'язана ця проблема. Це дріб'язкове питання, яке давно вже потрібно було вирішити", - підкреслив Азаров.

"До 1 вересня ситуація буде вирішена, і жоден студент не залишиться цього року без студентського квитка", - запевнив прем’єр.

Освіта.ua
31.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Я -студентка
5 октября -СлавПед студенческие никто так и не выдал
неравнодушный
КНУ Шевченко!!! 04.09! Студенческих -нет! Табачник в своём репертуаре(((((
Наталія
нам сказали, що раніше, ніж кінця вересня студенські квитки ми не отримаємо. як це можна пояснити???
я
Щось мені підказує, що студентських не буде і в понеділок...І студентський проїздний на метро в вересні не світить((((
Макс
"До 1 вересня ситуація буде вирішена, і жоден студент не залишиться цього року без студентського квитка", - запевнив прем’єр. Сьогодні 1 вересня. Я студент КПІ без студквитка. І у такому стані, як повідомили в деканаті, пробуду ще майже місяць, бо квитків НЕМАЄ. Чого варті слова прем’єра?
студія
І толку з тих квитків, тільки на залізничний транспорт пільги, а на автобус по студенських білети не продають, цілий попередній рік їздила по повній вартості квитка.
Nick
Сколько помню (лет 20), никогда в известных мне уч. заведениях до 1 сентября струд. билеты массово не выдавали. Так шо... ;) Какой бы ни был Табачник и нынешний кабмин, но валить на них все огрехи системы образования Украины не стоит.
Вова з Луцька
Для Nick: Мова йде не про це. Якщо прем'єр каже, що студ. квитки будуть у всіх, а їх нема, то це називається обманом привладної особи. У мене теж, жодного документа: ні квитка, ні заліковки... І ЩО? Я можу почекати, проте для чого робити круть-верть- і все-О'К??? Після його слів настає враження, що у всіх студентах є ст. квит. тільки у мене його нема?
Коментувати
Андрій
Ха! Я студент КПІ - 31 серпня квитків не дали! І невідомо коли будуть...
Светлана
КАК ВСЕГДА! Новый учебный год неожиданно пришел 1 сентября!