Головне завдання студента – навчатися, - Луцький

Перший день нового навчального року у вищих навчальних закладах пройде спокійно, вважає заступник голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максим Луцький

Головне завдання студента – навчатися, - Луцький

Про це він сказав УНН, коментуючи заклики окремих політичних сил та громадських організацій провести 1 вересня акції протесту проти реформ у системі освіти, зокрема, не сідати за парти у перші 10 хвилин нового навчального року.

"Зірвати перше вересня абсолютно неможливо. Я виключаю таку можливість. Студенти мають знаходитись за партами… Головне завдання студента – це навчання. Якщо він не навчається, то повинен обирати собі якийсь інший шлях”, - заявив Луцький.

"Звичайно, за те, що хтось не прийде першого вересня, ніхто нікого відраховувати не буде, але я абсолютно переконаний, що воно, безперечно, пройде тихо і спокійно", - додав він.

Він також висловив впевненість, що студенти не вийдуть на акції протесту, оскільки вже всі втомились від подібних заходів.

Секретар Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Катерина Самойлик також вважає, що більшість молоді не підтримає акції протесту в День знань.

"Не думаю, що вийде абсолютна більшість нашої молоді. Адже 1 вересня для всіх нас – улюблене свято. Якщо прийдуть сплюндрувати свято - будь ласка, але потрібно чітко визначити, із чим саме вони не згодні", - зазначила К. Самойлик.

Вона висловила думку, що молодь не підтримує, передусім, Дмитра Табачника на посаді міністра освіти і науки.

"Але потрібно зрозуміти, що не буде більше сірого міністра. Буде міністр яскравий, буде міністр-аналітик, буде міністр-енциклопедія. І сьогодні всім цим вимогам відповідає Дмитро Табачник", - підкреслила Самойлик.

Освіта.ua
31.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Просто поражает лицемерие и нежеление этого проректора (Луцкого) услышать мнение людей - никаких вспупительных экзаменов!!!! Мы это проходили!!! Сволочи
Людмила
Шановний проректор! Я з Вами зовсім не згодна. Моя донька навчається в КНУБА, на бюджеті і вчиться добре. Якби були вступні екзамени в університет, то сумніваюсь, що б ми туди потрапили, адже ми "не местные". І не потрібно говорити про справедливі вступні іспити, адже часто пишуть про хабарі в вищих закладах (сьогодні, наприклад, за вступ в вищий просили хабар 500 дол, здається в Одесі). А стипендія пільговикам? Ви поцікавтесь, які бали з ЗНО у вашому універі у пільговиків?(не у всіх) А як атестат заробляють в школах, Ви не здогадуєтесь? Треба залишити ЗНО, а якщо дитина на справляється з навчальною програмою -виганяти. А для чого атестат 400 бальний? Вибачте за каламбур.
Проректор харківського національного університета ім.Каразіна
Думаю теж,що студенти не будуть виходити на акцію протестів.Ми маємо повернути вступні іспити до вищих навчальних закладів,відновити платні послуги (за трійки не видавати стипендії,за прогули-плати гроші),видавати стипендію тільки пільговикам.Потрібно також зробити,щоб таке було співвідношення щодо вступу 20%-зно,40%-атестат та 40%-вступні іспити.Атестат потрібно перевести в 400-бальну школу
Z
Для Проректор харківського національного університета ім.Каразіна: У Вас все акценты на платное: поступление, посещение... Вступительные экзамены уже все проходили. Есть контрактники, которые платят. Вам мало? ВНО забрало у Вас лакомый кусок, который попадал в карман? Не понимаете, что умные дети есть в небогатых семьях, которые не смогут купить аттестат и заплатить за вступительные экзамены? ВНО – это их шанс поступить в ВУЗ. Или способности детей Вас не интересуют?
Коментувати
Людмила
"Глава Администрации Президента Сергей Левочкин анонсировал отставку министра образования Дмитрия Табачника" (газета "Факти" від 31.08.11) Может стоит наконец-то действительно убрать такого министра?!!!!!Почему против других министров образования не было столько негатива, как сейчас имеет табачник?!