Київ підготує фахівців-медиків для власних потреб

Київська міська державна адміністрація та Національний медичний університет ім. Богомольця спільно підготують 60 фахівців для потреб столиці

Київ підготує фахівців-медиків для власних потреб

Це стало можливим в рамках Міської програми підготовки лікарських кадрів для закладів охорони здоров’я первинної медико-санітарної допомоги міста Києва на 2011-2017 роки.

Як повідомив ректор університету Віталій Москаленко, під час засідання за участі голови КМДА Олександра Попова, за даними 2010 року укомплектованість лікарями в Україні склала 78,3%. Зокрема, у Києві не вистачає 371 лікаря.

Москаленко повідомив, що цього року план державного замовлення університет ім. Богомольця виконав, зокрема й цільовий набір сільської молоді. Студентами 1 курсу стали 175 осіб з числа сільської молоді з цільовими направленнями.

Ректор також звернув увагу на щорічну тенденцію зменшення питомої ваги киян серед студентів університету.

Голова КМДА Олександр Попов підкреслив, що розвиток первинної допомоги на засадах сімейної медицини допомагає підвищити результативність роботи лікарняних закладів.

"Наближення її до мешканців не тільки підвищить якість та доступність надання медичної допомоги, що дасть змогу підвищити середній вік киянина, а також покращить умови праці медичних працівників і рівень їх заробітної платні", - наголосив він.

Столиця в рамках програми підготовки лікарських кадрів для закладів охорони здоров’я міста Києва на 2011-2017 рр. підготує для власних потреб 60 фахівців за спеціальністю "лікувальна справа та педіатрія". Після закінчення навчання вони працюватимуть у лікарнях Києва.

Освіта.ua
30.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів