Держзамовлення на бюджетне навчання виконано, - Табачник

За попередніми результатами вступної кампанії, державне замовлення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на підготовку фахівців на бюджетній формі навчання виконано майже на 100%

Держзамовлення на бюджетне навчання виконано, - Табачник

Про це повідомив на прес-конференції в Києві міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.

"По бюджетних місцях підводимо зараз підсумки. Держзамовлення практично виконано стовідсотково. На сьогоднішній день є ще в нас проблема: з 86 тисяч місць бюджетного замовлення - по бакалавру приблизно 400 місць, тому що є апеляції і є уточнення, що складає приблизно 0,38%", - повідомив Д. Табачник.

За його словами, з держзамовленням впорались не лише провідні вузи, такі як Київський національний університет ім. Шевченка, Національний університет "Львівська політехніка" та Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут", а й менш уславлені університети.

Водночас він додав, що через збільшення цього року держзамовлення на природничі, математичні і фізичні науки, деякі університети все ж зазнають певних труднощів при наборі студентів на бюджетну форму навчання.

"Але дежзамовлення на вищу освіту в Україні розподіляють 30 з лишнім державних органів виконавчої влади. Я вам кажу за наше держзамволення – Міносвіти. Що подадуть по держзамовленню, скажімо, аграрії, Державна служба статистики й інші нефахові гравці освітнього ринку, я поки що сказати не можу", - зауважив Табачник.

УНІАН
26.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
тоже самое и в хпи
свидетель
Про гуртожитки:ХАИ - ужас!!!А процедура заселения-бардак и беспредел,Сначала медосмотр-если в нем такая необходимость,то по времени надо было как-то согласовать, хотя бы лавочки-стулья поставить,а не мариновать толпу с баулами под дверью.Затем "его величество" комендант,очередь к трону которой надо было выстоять по несколько раз!!!Неужели нельзя было на стенде вывесить образцы заполнения бланков и порядок оформления документов,привлечь в помощь студентов? Когда же наконец попали в комнату-новый шок:унитаз не работает,дверь на балкон не закрывается,мебель-дрова с металлоломом,зато ПЛАСТИКОВЫЕ окна,но самые хлипкие и без подоконника,откосы не заделаны-значит зимой это все будет промерзать,нигде ни лампочки,не говорю об остальной "роскоши".И это лучшая в ХАИ общага!?Ганьба!
Мария
А в які гуртожитки попали наші першокурсники. Гуртожитки в Каразіна просто жахливі - і свої, і ті, що арендують. Ганьба такому керівництву! Невже зовсім бідненький цей виш. ВВажаю, що люди повинні жити в людських умовах.
Иван Иванович
106500. Из них 86000 по МОНУМС, а остальное - по Минздраву и другим ведомствам.
nezrozumiliy
Так держзамовлення було 106500 чи 86000?
Я
Для nezrozumiliy: 100500)))
nezrozumiliy
Для Иван Иванович: Спасибі,а то я подумав,що Табачник збрехав Для Я:
Коментувати