Міносвіти радить популяризувати стажування молоді в органах влади

Профільне міністерство рекомендує міськім державним адміністраціям вивчити та поширити досвід Львівської обласної державної адміністрації щодо стажування студентів в органах державної влади

Міносвіти радить популяризувати стажування молоді в органах влади

Про це повідомив радник голови Львівської ОДА Анатолій Ігнатович. Також, відповідний лист було надіслано міським державним адміністраціям.

Студентська рада при Львівській обласній державній адміністрації, на виконання Указу Президента України від 30.09.2010 року №926 "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні", розробила програму стажування студентської молоді в обласній державній адміністрації, йдеться у листі.

Метою програми є створення умов для більш ефективного використання потенціалу молоді для розв’язання проблем області, забезпечення її економічного, соціального та культурного розвитку.

Також, учасники програми мають можливість набути навички та досвід роботи в органах державної виконавчої влади.

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту зауважують, що використання досвіду Львівської обласної державної адміністрації іншими регіонами сприятиме популяризації державної служби серед молоді.

УНН
15.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алекс
вона і без того популярна