Наступного року очікується наплив абітурієнтів

Дефіцит вступників до вузів знову зміниться напливом абітурієнтів. Про це повідомили експерти Громадянської мережі ОПОРА

Наступного року очікується наплив абітурієнтів

"Наступного року очікується близько 350 тисяч абітурієнтів. Тобто їх кількість знову підніметься до рівня попередніх років. Для порівняння, в 2010 році абітурієнтів було 335 тисяч", - розповів Микола Кузін, координатор освітніх програм Громадянської мережі ОПОРА. 

"Варто також мати на увазі, що в 2012 році через проведення футбольного чемпіонату Європи зміняться терміни проведення різних етапів вступної кампанії, деякі дати можуть збігатися. Так що до проведення кампанії цього разу варто поставитися з особливою увагою", - запевняє Ольга Айвазовська , голова правління Громадянської мережі ОПОРА. 

Як повідомлялося раніше, на думку спостерігачів ОПОРИ, публікація списків рекомендованих та зарахування на бюджетні місця в 2011 році пройшли без серйозних ексцесів через невелику кількості абітурієнтів і завдяки чітко прописаним Умовам прийому до вищих навчальних закладів.

Левый берег
12.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Я також поступала у цьому році. Хочу сказати,що неважливо,яка кількість абітурієнтів,якщо є знання-то можна пройти у будь-який університет.
мама-вчителька
Я подивилася статистику народжуваності за 1995 рік-народилося менше,ніж у 1994 році.У нас тільки один одинадцятий клас(того року було 2), у сусідній школі-теж на один клас менше.Так що чисельність випускників шкіл має бути меншою, ніж сього року.
вчитель
Для мама-вчителька: у кого як. В нашій школі навпаки: наступного року 2 класи випускаються, а цього року був лише один. В інших школах взагалі не було 11-го класу, наступного року знову будуть випускники
Коментувати
АБІТУРІЄНТ 2011
Корупція існує, але ви самі її розводите. В цьому році я поступила в лінгвістичний університет Києва без жодної копійки. Знання вирішують усе.
Анастасія
Для АБІТУРІЄНТ 2011: згідна з Вами! Так само пройшла у всі ВУЗи, куди подала документи, без жодного хабаря. Звісно, вибрала лише один ВУЗ - ЛНУ ім. І. Франка=)
Коментувати
Настя
согласна со всеми!
Дарья
Да,10 лет учебники выдавали к концу года,а в 10 классе 5 штук так и не выдали до конца вообще.
Светлана
Эти выпускники будут закаленные в ученье. На них все время ставили эксперименты. Без учебников учились почти все 10 лет. Может хоть в выпускном классе им повезет с учебниками.
nezrozumiliy
Для Светлана: Хто його знає
Тетяна
Для Светлана: Ну я читала что до 15 августа все учебники будут напечатаны и высланы в регионы Украины... так что может действительно повезет и мы будем учиться по учебникам с начала года....
Коментувати
nezrozumiliy
Наплив абітурієнтів відбудеться разом з напливом корупціїї
marianna
Для nezrozumiliy: Згідна на всі 100%
Коментувати