Два львівські університети - лідери за кількістю заяв від абітурієнтів

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник назвав п'ять вузів, до яких цього року було подано найбільшу кількість заяв від абітурієнтів

Два львівські університети - лідери за кількістю заяв від абітурієнтів

Про це міністр розповів 10 серпня, під час прес-конференції в Києві.

За його словами, найбільшу кількість заяв про вступ було подано до Національного університету "Львівська політехніка" (НУ ЛП) - понад 26 тис.

На другому місці - Львівський національний університет ім. Івана Франка (ЛНУ) - 24 тис. 86 заяв.

В Національний авіаційний університет абітурієнти подали 23 тис. 922 заяви, в Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" (КПІ) - 23 тис. 250 заяв, на п'ятому місці - Київської національний університет ім. Тараса Шевченка (КНУ) - 22 тис. 630 заяв.

Дмитро Табачник пояснив, чому КНУ ім. Т. Шевченка в рейтингу популярності опустився з другого на п'яте місце, у порівнянні з минулим роком. За його словами, університет приймав заяви від абітурієнтів, тільки якщо результати тестування були вище 150 балів, у той час як інші вузи приймали абітурієнтів, якщо результати ЗНО були вище 124 балів. Він зазначив, що Київський національний університет навіть за таких умов отримав на 200 заяв про вступ більше, ніж торік.

Також міністр повідомив, що в 20 вузів не було подано жодної заяви, а від 1 до 9 заяв було подано в понад 30 вузів, майже в 130 вузів було подано від 10 до 100 заяв. За словами міністра, ще в 90 вузів було подано від 100 до 500 заяв.

Відповідаючи на питання журналістів, чи будуть закривати такі вищі навчальні заклади, Дмитро Табачник сказав: "Не можна закривати - це ж не магазин або якийсь заклад побутового обслуговування, який можна закрити".

Він нагадав, що на старших курсах цих вищих навчальних закладів вчаться студенти. За його словами, держава буде стимулювати, щоб такі державні вузи зливалися, об'єднувалися, укрупнювалися.

Міністр освіти також повідомив, що наразі є багато пропозицій з приводу майбутньої вступної кампанії до вузів, зокрема тернопільські педагоги пропонують підвищити поріг прохідного балу ЗНО з 124 до 140 балів.

УНІАН
11.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
nezrozumiliy
А чого 140 балів.З 2 непрофільних предметів-150,з 3-ього профільного-160+середній бал атестата 170-і все буде ОК!
неравнодушный
НАУ самый коррупционный ВУЗ в этом перечне( Хотелось бы чтобы кто-нибудь обратил на это внимание!!! Списки не обновлялись, вовремя не вывешивались, если и были в алфавитном порядке Всё очень завуалировано и не прозрачно. Не удивлюсь, что этот ВУЗ подделывал списки. А потом надо смотреть на количество поданных оригиналов. Даже на международные отношения абитуриенты не отдавали оригиналы! На МП и МИ по 1-2 оригинала за 3 волны!!! Это нормально?
xprom
Для неравнодушный: як це НАУ?Я вступив в нього без грошей на державне.
мама
Мой сын в НАУ подал копии документов, ему 05.08.2011позвонили и предложили принести оригиналы. Списки на сайте НАУ открывали и он свою фамилию видел в рекомен 35. Т.к. он прошел в другой ВУЗ -он отказался. Так что не надо наговаривать. Наверное Вы туда и не поступали, а так просто по сайтам "гуляете" Для неравнодушный:
тоже мама
Для мама: Мой сын поступил на три специальности на разные факультеты в разные волны, никто не звонил, а списки рекомендованных было открыть проблематично, но нас это не волновало, т.к. мы туда и не собирались. И соглашусь с Неравнодушным - колличество поданных заяв и колличество поданных оригиналов, это разные вещи.
Коментувати
Макс
Народ, кто знает, в НАУ списки поступивших на сайте появяться когда-нибудь? Спасибо.
Ирина
Для Макс: Приказ №1 (списки зачисленных) на сайте НАУ висит с 11.08.2011. Списки на сайте открывались без проблем в течении всей вступительной компании. После того, как позвонили и предложили привезти оригиналы, отвезла документы. Проблем небыло.
неравнодушный
Для Ирина: Списки не обновлялись по волнам, не рейтинговые, без баллов, никто не перезванивал(КПИ звонил каждый день с 31.07! интересовались) . Абитуриенты с высокими баллами оригиналы не подавали, это я считаю показатель((((((((((((( 1-2 оригинала за три волны на международные я считаю показателем профнепригодности ВУЗа по данному направлению( Отрицание появилось когда подав документы в бумажном виде 20.07 это было отображено на Вступе только 01.08!!! Явная коррупция или неуважение к абитуриенту(( Если абитуриент не нужен ВУЗу, то нужен ли такой ВУЗ студенту????
Коментувати