Міносвіти скоригує держзамовлення на користь вузів центральних і західних регіонів

Низка вузів східних і південних регіонів не набрали потрібної кількості студентів на місця держзамовлення, тож їх бюджетні місця будуть передані вузам у центральних і західних регіонах

Міносвіти скоригує держзамовлення на користь вузів центральних і західних регіонів

Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник сьогодні під час прес-конференції.

"Державне замовлення буде виконано, хоча в низці вищих навчальних закладів південних і східних областей через значне скорочення кількості випускників у цьому році, в порівнянні з минулим роком, є складнощі, не виконується держзамовлення за окремими спеціальностями - на інформаційні напрями підготовки, математичні, фізико-наукові, природничо-наукові, інженерні та на окремі технічні спеціальності", - зазначив Табачник.

За словами міністра, є випадки, коли вищі навчальні заклади, що боролися за бюджетні місця, тепер повертають їх і просять міністерство скоротити обсяг держзамовлення.

"Наприклад, близько 90 місць держзамовлення повернув Харківський національний університет імені Каразіна, збирається два десятки місць повертати Харківська національна політехніка", - сказав він.

"Міністерство освіти і науки оперативно знімає, анулює це держзамовлення, щоб кошти не пропали з 1 вересня, і передає до інших університетів, зокрема, до університетів західної та центральної частини держави, де спостерігається менше скорочення кількості випускників", - повідомив Табачник.

liga.net
10.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алекса
Поступала в НГУ(Днепр) на бюджет но там очень мало бюджетных мест(15) . Возможно где-то есть недобор, и можно еще поступить в другое место или нет? кто в курсе? и до какого числа можно подать на заочное?
igor
чи хоча б по 1державному місцю отримає кожен факультет??
vasya
невідмовилися
vasya
я подав документи в ЛНУ ім Франка на платне..оскільки було 10 державних місць..я в списку 11 чи маю..я шанс отримати бюджетне місце?
nezrozumiliy
Для vasya: Ти дурак?Ти ж міг потрапити на державне.
vasya
Для nezrozumiliy: як?????
igor
чи хоча б по 1державному місцю отримає кожен факультет??
Коментувати
Марія
скільки ще бюджетних місць отримає ЛНУ ім.Франка?
Аристократка
Ребята, расскажите пожалуйста что подразумевает специальность "Политология" в Университете Драгоманова? Если кто знает, напишите что учат, учат ли экономику и математику?
Абітурієнт
А навіщо було роздавати так держзамовлення.Держзамовлення 106500.Поділимо на 25 (24 області+Крим).Кожній області по 4260 місць.А не в Донецьку в 2 рази більше держзамовлення,ніж самих абітурієнтів,а у Львові в 4 рази більше абітурієнтів ніж держзамовлення.Навіщо так робити.Роздаймо кожній області порівну
Риз
Для Абітурієнт: , я не пойму, опять "Донецку всё больше". У всех абитуриентов были одинаковые права, так что попрошу не гнать на Великий город Донецк.
Коментувати
Nameless
The budget? It was THIS big!