Студенти та викладачі обурені фактом закриття вузу

Рішення Кабміну ліквідувати Кіровоградський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ стало несподіваним і для викладачів, які перебувають у відпустках, і для студентів, які на канікулах

Студенти та викладачі обурені фактом закриття вузу

Своє обурення фактом закриття інституту представники викладацького складу і батьківського комітету висловили на прес-конференції для місцевих ЗМІ.

"Вражає абсурдність даного рішення. Матеріально-технічний стан інституту – один з найкращих в області: за останні роки побудовано новий корпус, капітально відремонтовано аудиторії, працюють їдальня, спортзал, почали спорудження басейну. Невідомо, що буде з цією базою після ліквідації", - наголосив викладач Віталій Ігнат’єв.

За його словами, після ліквідації вузу роботу шукатимуть майже 200 викладачів інституту.

Батьків, у свою чергу, хвилює матеріальне питання. За словами батька одного зі студентів Віктора Гавришка, навчання у Кіровоградському юридичному інституті коштувало близько 10 тис. грн на рік.

     

"Нашим дітям запропонували переводитися на навчання у Харків, але відмовили в наданні гуртожитку. З урахуванням найму квартири та кишенькових витрат автоматично вартість навчання для одного студента в середньому зростає до 40 тис. грн. Для нашої родини це нереальна сума", - заявив Віктор Гавришко.

Він повідомив, що був змушений перевести свою дитину на заочну форму навчання в інший профільний виш, при цьому він хвилюється, що це позначиться на якості освіти.

За словами іншого представника батьківського руху, Івана Личка, більшість студентів взагалі втратили можливість переведення або вступу до іншого вишу у зв’язку із закінченням терміну подачі документів.

"Грубо порушені умови договору, укладеного між навчальним закладом і студентами. Багато хто з них зараз перебуває на військових зборах. Нікого не хвилює, як вони продовжать своє навчання" - підкреслив він.

Загалом на момент ліквідації в Кіровоградському юридичному інституті навчались 1,4 тис. студентів, слухачів і курсантів.

Учасники акції протесту звернулись до прем’єр-міністра Миколи Азарова і Президента України Віктора Януковича з проханням відтермінувати хоча б на рік ліквідацію навчального закладу.

Як повідомлялося раніше, студенти Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ, який теж мають ліквідувати, протестують проти закриття вузу.

УНІАН
10.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів