Могилянська школа журналістики надасть своїм студентам стипендії

Талановиті студенти магістерських програм Могилянської школи журналістики отримають стипендії на навчання

Могилянська школа журналістики надасть своїм студентам стипендії

Про це повідомив директор Могилянської школи журналістики Євген Федченко

Як відомо, Міністерство освіти і науки цього року припинило фінансування низки магістерських програм Києво-Могилянської академії, зокрема Школи журналістики.

Через це вуз створив незалежний Фонд випускників UKMA Alumni для стипендіальної підтримки найкращих абітурієнтів Школи журналістики, який наразі зібрав 120 тис. грн.

"На сьогодні ми отримали майже 120 тисяч гривень - абсолютно фантастичну суму для двох-трьох тижнів у розпал літа, коли всі перебувають у відпустках. Процес ще не завершено: маємо тверді обіцянки від кількох медіа організацій, які також включають у свій бюджет стипендії для наших студентів", - сказав він.

За його словами, вже вирішено, яким чином фонд використає отримані гроші. За рейтингом вступних іспитів на магістратуру з журналістики буде визначено десять кращих студентів, які отримають з фонду стипендії у розмірі 4 тис. грн. Ще 10-15 стипендій буде надано кращим студентам за результатами навчання протягом першого семестру 2011/2012 навчального року.

Федченко також повідомив, що у майбутньому Могилянська школа журналістики вирішила взагалі відмовитися від підтримки профільного міністерства.

"Могилянська школа журналістики свідомо відмовилася від послуг Міністерства освіти. Я переконаний, що цей тренд буде поширюватися далі. Ми вдячні Міністерству освіти за те, що воно дало нам можливість для експериментів та пошуку нових моделей розвитку школи", - додав Євген Федченко.

Телекритика
08.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Регина
Какая степендия в 2011году будет у украинских студентов?
ok
Могила тебе доведе могилянка
Я
Молодец Киево-Могилянская академия! Так держать! И позор министерству и Табачнику лично, которые изображают бурную деятельность в реформировании образовании и поддержке одаренного студенчества, на деле лишая самую талантливую молодежь за бортом!(( на Могилянку не мешало бы равняться и остальным вузам страны, поскольку от миносвиты все равно ничего хорошего в будущем ждать не приходиться...
К-124
"Ми вдячні Міністерству освіти за те, що воно дало нам можливість для експериментів та пошуку нових моделей розвитку школи"-----------який розкішний копендупен суперміністру :) Браво, Могилянка!
Львівська правда
Для К-124: Згоден з тобою
Коментувати
Львівська правда
Якщо так,то правильно робитьКиєво-Могилянська Академія.Ніякої корупції в цьому ВНЗ,і його нажаль не фінансують.Це абсурд для Табачника.Як це непрофінансувати найкращий внз України (а тим не менш магістратуру?)