Конкурс "Кращий молодий соціолог року - 2011"

Всеукраїнська громадська організація Соціологічний центр імені Н.В. Паніної оголошує конкурс "Кращий молодий соціолог року-2011"

Конкурс "Кращий молодий соціолог року - 2011"

До участі у конкурсі допускаються особи віком до 35 років, які мають повну вищу освіту (або ступінь бакалавра).

Підставою для участі в конкурсі є одна наукова робота номінанта без співавторів у вигляді статті в журналі/збірці статей або у вигляді розділу монографії.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно до 15 вересня 2011 року надіслати на електронну адресу організаторів україномовний або російськомовний варіант тексту наукової роботи з позначенням вихідних даних публікації, дві рекомендації науковців, есе.

За результатами конкурсу буде визначено 10 найкращих робіт до 1 грудня. Номінанти, чиї роботи були визнані найкращими, будуть запрошені до участі в соціологічних читаннях і в урочистій церемонії вручення премій та медалей імені Н.В.Паніної.

Лауреати конкурсу також отримують: 1 місце – премію (2500 грн.) та золоту медаль, два других місця – премії (по 1250 грн.) з врученням великої та малої срібних медалей.

У рамках конкурсу відбудеться вручення спеціальної премії за роботу, що має найбільшу соціально-практичну значущість. Розмір премії дорівнює розміру премії за друге місце.

Більш детальну інформацію про проведення конкурсу можна отримати на сайті соціологічного центру за посиланням http://www.sau.kiev.ua/2011-03-02.html

Освіта.ua
08.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів