Міжнародний молодіжний обмін "Молодь проти зміни клімату"

Громадська неприбуткова організація "Центр європейських ініціатив" запрошує молодь з України взяти участь у міжнародному обміні "Молодь проти зміни клімату"

Міжнародний молодіжний обмін "Молодь проти зміни клімату"

Метою проекту є привернення уваги молоді до екологічних питань та проблем, пов'язаних з процесами зміни клімату.

Молодь з чотирьох країн – Грузії, України, Німеччини та Польщі – матиме можливість обмінятися досвідом, взяти участь в екологічних акціях та запропонувати власні ідеї стосовно вирішення проблеми зміни клімату на планеті Земля, а також взяти участь у міжкультурному діалозі.

Під час заходу будуть використані неформальні методи освіти, інтерактивні вправи, а також передбачені дискусії, обговорення, майстер-класи, міжнародне та міжкультурне спілкування, національні вечори та екскурсії.

У молодіжному обміні може взяти участь молодь віком 18-30 років, яка добре володіє англійською мовою та має досвід участі в проектах або ініціативах з екологічної тематики.

Дата проведення заходу: 24 вересня – 4 жовтня 2011 року.

Місце проведення: Грузія, Кобулеті (узбережжя Чорного моря) та Цхалтубо (гірський курортний район). Робоча мова: англійська.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у творчих майстернях, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду.

Бажаючі взяти участь у молодіжному обміні мають до 31 серпня 2011 року включно заповнити анкету на сайті організаторів. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті організаторів за посиланням http://www.eu.sumy.ua/novini/peregljad-novini/article/mizhnarodnii-molodizhnii-obmin-v-gruziji-molod-proti-z/

Осівта.ua
08.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів