Міжнародна науково-практична конференція з економіки

Неурядова, неприбуткова організація Аналітичний центр "Нова Економіка" оголошує про початок реєстрації на міжнародну науково-практичну конференцію "Економічні механізми регулювання та контролю зовнішніх та внутрішніх економічних процесів"

Міжнародна науково-практична конференція з економіки

У заході можуть взяти участь студенти, аспіранти та молоді вчені. Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної економічної науки.

На даний час всі наукові напрямки розвиваються достатньо динамічно. З'являється безліч нових оригінальних ідей, теорій, які заслуговують найпильнішої уваги наукової громадськості. Таким чином, публікація результатів досліджень є важливим кроком для вченого.

Конференція проходитиме 19 серпня 2011 року у Києві. В програмі конференції плануються секційні засідання за кількома напрямками. Офіційні мови конференції: українська, англійська та російська.

Щоб взяти участь у конференції, необхідно до 18 серпня заповнити анкету учасника на сайті Аналітичного центру "Нова Економіка", сплатити реєстраційний внесок та надіслати на електронну адресу організаторів тези доповіді.

Більш детальну інформацію про участь у міжнародній науково-практичній конференції можна отримати на сайті організаторів за посиланням http://www.nef.kiev.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=2&Itemid=4

Довідка:
Аналітичний центр "Нова Економіка" – це неурядова, неприбуткова організація, діяльністю якої є дослідження економічної та соціальної сфер, аналіз, прогнозування та моделювання, а також консультування з питань економічної та соціальної політики України. Завданням центру є сприяння самореалізації наукової молоді, її інтелектуальному, культурному та соціальному розвитку, підтримка ініціативи та доведення її до реалізації.

Освіта.ua
08.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів