Міносвіти просить ректорів інформувати про недовиконання обсягу держзамовлення

Міністерство освіти звернулося до керівників вищих навчальних закладів із проханням інформувати про випадки недовиконання доведеного обсягу державного замовлення

Міносвіти просить ректорів інформувати про недовиконання обсягу держзамовлення

Про це йдеться в листі профільного відомства, що адресований керівникам вузів підпорядкованих МОНмолодьспорт.

З метою врегулювання конкурсної ситуації та відповідного корегування обсягу державного замовлення 2011 року просимо про всі випадки недовиконання доведеного обсягу державного замовлення невідкладно інформувати міністерство, йдеться у листі.

Також зазначається, що інформація має бути надана у розрізі кожного освітньо-кваліфікаційного рівня (молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра), за напрямами (спеціальностями), а також щодо кількості недовиконаних місць.

Як відомо, міністр освіти і науки Дмитро Табачник, повідомив, що в країні є навчальні заклади, до яких під час цьогорічної вступної кампанії, не подав документи жоден абітурієнт.

Нагадаємо, недобір абітурієнтів у деяких вищих навчальних закладах, пов’язаний із демографічною ситуацією. Кількість випускників шкіл у 2011 році на 42% менша у порівнянні з минулорічними показниками.

Освіта.ua
05.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрей
У моего друга очень малый бал, а он прошел в НАУ на бюджет.Я со стула упал от такого
Чесний
Для Андрей: Значить дав взятку кому треба
Маша
Для Андрей: напишіть ск. балів та який факультет, цікавенько)))))
Коментувати
Марія
народ,хто підписував якісь угоди при поступанні??і на яке ви при цьому поступали?(державне,платне?)
Львів
Для Марія: Взагалі-то при вступі ніхто не повинен підписувати ніякі угоди, це не передбачено законом. Можливо ви мали на увазі заяву для вступу? Але ніде не потрібно вказувати, чи ви йдете на державне, чи на платне відділення. Якщо у приймальній комісії пропонують щось подібне, не підписуйте! Зарахування на бюджет проводиться автоматично, якщо ви знаходитеся на прохідному місці.
Коментувати
Гість
У кого низький бал пішли б навчатися до колледжу або технікуму. Всі бажають отримати вищу освіту - це зрозуміло, але не всі бажають вчитися. Вступити до ВНЗ -це не так важко, як потім вчитися, стати гарним студентом, отримати диплом. Тож багато першокурсників після першого семестру відраховуються.
мама
Самое интересное, что и в престижные колледжи на бюджет тоже достаточно высокие проходные баллы,а после 9 класса конкурс ещё в 2 раза больше, чем после 11 Для Гість:
Коментувати
Катя
60000 я вважаю було якраз би достатньо держзамовлення на бакалаврат при 200 тисяч абітурієнтів
я
Для Катя: Катя, попитай - може, Табачнику заступники потрібні - класна з вас парочка вийде
Коментувати
Катя
Підняли б прохідний в цьому році на державне замовлення,до 720 балів (по всій Україні).і з меншим не брали на бюджет.Тоді б одні розумні вчилися,а в кого менше 720-на контракт
Дмитрий
Для Катя: Ну если тебе повезло с ЗНО и ты купила себе атестат (что сделали очень много вступающих) это не значит быть такой умной
Максим
Для Дмитрий: Полностью с тобой согласен,Дима.А Кате пожелаю впредь думать над тем,что говорит,потому что каждый ВУЗ имеет свой рейтинг срдеи абитуриентов,поэтому,соответственно,нельзя сравнивать Шевченко и МАУП.Потому что все пойдут в Шевченко,соответственно,там конкурс на бюджетные места нужно делать большим,нежели в МАУПе,где на данный момент был получено 17 заявлений!
катя
Для Дмитрий: я не копувала атестат.В мене українська 197.5,математика 200,географія 196.5 історія 190.0,атестат 193.3.Де ж я його купила?
Коментувати