ОПОРА закликає Міносвіти звернути увагу на факти хабарництва у вузах

Громадянська мережа ОПОРА, що спостерігає за перебігом цьогорічної вступної кампанії, звертає увагу на зафіксовані факти хабарництва

ОПОРА закликає Міносвіти звернути увагу на факти хабарництва у вузах

2 серпня, під час прес-конференції міністр освіти і науки Дмитро Табачник повідомив, що вступ до ВНЗ цього року відбувається чесно й жодного випадку хабарництва виявлено не було.

"Зокрема, за словами міністра, "станом на 2 серпня жодного такого факту ні в міліцію, ні в службу безпеки, ні в органи податкової служби не надходило", - зазначили в ОПОРІ.

Громадянська мережа ОПОРА, що проводить громадське спостереження за вступною кампанією до вищих навчальних закладів та слідкує за процесом зарахування абітурієнтів в областях України, звертає увагу на нещодавні повідомлення у засобах масової інформації, що суперечать заявам міністра.

Йдеться в першу чергу про факт порушення кримінальної справи прокуратурою Закарпатської області проти доцента Мукачівського державного університету, зауважують в ОПОРІ.

За повідомленнями засобів масової інформації, викладача затримали 23 липня під час отримання хабара у розмірі 1000 доларів США для подальшої передачі коштів особі, яка мала сприяти успішному складанню іспиту та вступу на заочну форму навчання.

Інший випадок зафіксовано у місті Дрогобич Львівської області. Як зазначено на місцевому інформаційному ресурсі, 19 липня під час отримання коштів затримано завкафедрою Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Окрім цього, у Тернопільській області за таке ж правопорушення затримано заступника директора Чортківського інституту підприємництва і бізнесу. Розмір хабара сягнув 2 тисяч доларів, повідомили спостерігачі.

Громадянська мережа ОПОРА закликає МОНмолодьспорт більш ретельно ознайомитися з фактами порушення кримінальних справ проти працівників вищих навчальних закладів у 2011 році за фактом отримання хабарів та вжити заходів щодо їх уникнення.

Освіта.ua
03.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Костик
В авіаційному,на державне щоб попасти, взяли хабара. А Табачник волає, що все добре.
абітурієнт
Для Костик: нищити,нищити корупиція.Верніть Вакарчука
Лена
Для абітурієнт: Можно подумать, что при Вакарчуке было лучше!
абітурієнт
Для Лена: По крайній мірі він хоч боровся з цієї корупцією,відбирав ліцензії в вузів,які порушували права студентів (абітурієнтів).А що Табачник зробив? Закрив хоча б 1 вуз за порушення прав студентів?
Коментувати
Абітурієнт
Пільговиків знищити,простим-освіту