Під час вступної кампанії жодних серйозних порушень не виявлено, – "Студентський захист"

Відсутність серйозних порушень під час вступної кампанії є наслідком врахування Міністерством освіти та керівництвом вищих навчальних закладів результатів минулорічної вступної кампанії

Під час вступної кампанії жодних серйозних порушень не виявлено, – "Студентський захист"

Про це заявив координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних, посилаючись на аналіз роботи "гарячої лінії" та електронних листів на адресу організації.

"Абсолютна більшість питань була пов’язана з наданням консультацій щодо максимально можливої кількості вузів, в які може подавати заяви абітурієнти, необхідності завірення копій документів, переліку необхідних документів для подачі у вуз, особливостей вступу абітурієнтів з числа пільгових категорій", - заявив Черних.

Він також зазначив, що відсутність серйозних порушень під час вступної кампанії є наслідком врахування результатів минулорічної вступної кампанії з боку Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та керівництва вищих навчальних закладів.

"1 серпня розпочався найбільш відповідальний етап вступної кампанії і вищі навчальні заклади мають так само без порушень, максимально об’єктивно та прозоро завершити вступну кампанію та не допустити порушення прав абітурієнтів на вибір місця навчання", - підсумував координатор громадської ініціативи "Студентський захист".

Освіта.ua
02.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Данил Шарапов
Моя девушка подала оригиналы документов в колледж 1 числа ,так как она проходила на бюджет в первой волне,сегодня ,я посмотрел списки сегодня 11-го числа и она не оказалась в списках на зачисление ,хотя отметка о подаче оригиналов была на месте .Когда я позвонил в ВУЗ мне сказала глава приемной комиссии ,что группа не набрана и она может поступить на второй курс на контракт по какой-то "льготной программе" вопросы таковы: Почему она не в списке для рекомендованных к зачислению? И что делать людям ,которые не имеют возможности платить за контакт ,когда не набралась группа ,а они подали в одно место документы?
Лена
Кто может подсказать - по каким причинам Одесский государственный экономический университет принимает оригиналы документов только до 5-го числа? Это провокация или что?
eeee
Для Лена: У Львівському університеті те ж саме мені сказали. Телефонувала тричі, бо надіялась що неправильно моє питання зрозуміли. Взнавайте в них, де це написано, ще раз перечитайте правила зарахування саме до цього вишу.
Светла
Для Лена: Если Вас рекомендовали к вступлению в первую волну, то Вы должны сдать оригиналы в вуз до 5 августа включительно. Если Вы этого не сделаете, Вас вычеркивают из списков, а Ваше место предлагают следующим по рейтингу абитуриентам. Это в правилах всех вузов и в приказе Мин. образования. Что ж Вы правила поступления не читаете?
Лена
Для Светла: Я очень внимательно читала приказ Мин. образования! Но позвонив к ним в приемную комисию- мне женщина три раза повторила, что прием оригеналов до 5-го числа. И я правильно задала вопрос ...Может она специально так ответила
Коментувати
Светла
А те, що деякі внз не встановили квоти для тих, хто йде поза конкурсом, і тепер кількість пільговиків може перевищити 25%, не є порушенням?
x
Як це небуло? Такого не може бути,що з 800 з лишнім вузом ні одного порушення не було.Це брехня