Вступна кампанія-2011 проходить успішно, - М. Луцький

Перший заступник голови Комітету ВР з питань науки і освіти Максим Луцький позитивно оцінює результати вступної кампанії 2011 року

Вступна кампанія-2011 проходить успішно, - М. Луцький

"Результати вступної кампанії більш ніж позитивні", - заявив парламентарій.

Одним з головних нововведень вступної кампанії, на думку Максима Луцького, - є запровадження системи електронної подачі документів.

"Ліквідовано одіозне поняття "позаконкурсний вступ" для переможців та призерів Малої академії наук і міжнародних олімпіад. Тепер вони просто отримують додаткові бали. Але брати участь у вступному процесі будуть на загальних підставах", - додав політик.

Також депутат підкреслив, що цього року збережено авторитет середньої школи, оскільки атестат про середню освіту може дати абітурієнтові до 200 балів.

"Також ми врахували і проаналізували всі помилки вступних кампаній попередніх років. Продовжили строки роботи приймальних комісій з 15 до 30 днів. Допустили до спостереження за процесом вступної кампанії таку громадську організацію, як Комітет виборців України", - підкреслив Луцький.

"Прийом документів вже завершено, але ніяких гучних заяв про порушення прав абітурієнтів не було. Це свідчить про те, що вступна кампанія відбувається в рамках Конституції України", - резюмував він.

Нагадаємо, що вступна кампанія до вищих навчальних закладів, перейшла у вирішальний етап, в ході якого приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочали оприлюднення рейтингових списків абітурієнтів рекомендованих до навчання. Накази про зарахування студентів вузів на бюджетну форму навчання будуть видані 10 серпня.

Освіта.ua
01.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів