23 липня у вищих навчальних закладах розпочнуться вступні іспити

22 липня завершується прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти і мають складати вступні екзамени

23 липня у вищих навчальних закладах розпочнуться вступні іспити

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів, 23 липня, для цієї категорії абітурієнтів розпочнуться вступні іспити, що триватимуть до 31 липня включно. Для усіх інших абітурієнтів прийом документів триватиме до 31 липня.

Згідно з умовами приойму до вузів у 2011 році, право брати участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі, мають особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше. Ця норма застосовується до осіб які вступають, як на заочні відділення вищих навчальних закладів, так і на стаціонарне навчання.

Також, право брати участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі, або за результатами ЗНО, за їх вибором, мають особи з обмеженими фізичними можливостями, особи, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном та особи, які через об’єктивні причини не можуть взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Нагадаємо, перші рейтингові списки осіб, рекомендованих для зарахування на навчання будуть оприлюдненні приймальними комісіями вищих навчальних закладів 1 серпня.

Освіта.ua
22.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
Читайте о международном скандале: завкафедрой журналистики ДонНУ Артамонова обворовала более десяти российских ученых, в том числе студентов журфака МГУ им.Ломоносова, и на основе их работ стала доктором наук в Украине http://trv-science.ru/2011/07/17/plagiat-artamonovoj-za-granyu-bezumnogo-ili-prosto-skvernyj-anekdot/
Дима
Если подал док. в 5 вузов, но появился вдруг вариант, могу ли как-то забрать документы с одного вуза и подать еще раз?
xelon
Для Дима: НІ
Коментувати
Влад
Якщо я здавав ЗНО то я неповинен здавати вступні екзамени???
світлана
Для Влад: Ні
леша
че?
Коментувати