Томенко сподівається на кадрові перестановки в освітній галузі

Віце-спікер парламенту Микола Томенко висловив сподівання, що за результатами вступної кампанії Президент зробить висновки та здійснить кадрові перестановки в освітній галузі

Томенко сподівається на кадрові перестановки в освітній галузі

Про це заступник голови Верховної Ради заявив в ефірі "5 каналу".

"Я сподіваюся, що за результатами вступної кампанії буде у нас розбір польотів, і я сподіваюся на кадрові рішення Президента", - сказав М.Томенко.

За його словами, неприпустимою є ситуація, що нині складається з обмеженням державного замовлення у вищих навчальних закладах.

"Не можуть дві людини - міністр освіти, і його перший заступник, вирішувати, обсяги держзамовлення", - зазначив він.

Томенко висловив впевненість, що при ухваленні рішення про державне замовлення необхідно враховувати, скільки фахівців за визначеною професією необхідно кожному конкретному регіону. Крім того, він зазначив, що ухвалення такого рішення має відбуватися колегіально.

"Механізм прийняття рішення сьогодні такий, що кілька людей взяли на себе місію керувати всією державою у гуманітарній сфері, хоча вони на це не уповноважені", - додав Томенко.

Слід зазначити, що механізм розподілу місць державного замовлення останнім часом піддається жорсткій критиці з боку представників політичних сил та громадських організацій.

Зокрема, лідер "Фронту Змін", Арсеній Яценюк, звернувся до Віктора Януковича з вимогою втрутитися в ситуацію щодо непрозорого розподілу державного замовлення між вищими навчальними закладами.

"Розподіл місць державного замовлення Міністерством освіти і науки, молоді та спорту "ручним" керуванням стає засобом тиску на вищі навчальні заклади", - йдеться у зверненні депутата до Президента країни.

УНІАН
20.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Света
причем тут медали, средний бал у медалистов бывает ниже , чем у тех у кого медалей нет, и потом медалисты работали в школе все года и по всем предметам, а остальные учили 3 предмета и все...
leox
Чому маса абітурієнтів мають золоті медалі а ЗНО здали на 150-160 балів? Більше того - використовуючи систему Конкурс можна скласти рейтинг шкіл по корупцйності. Море роботи для МОН, якби їх це цікавило.
учителғ информатики
Для leox: И опять виновата школа!!!!
К-124
Для учителғ информатики: Та ні, пане учителю, не так школа винна, як наш пан міністр "(настоящий полковник:)", що ввів нове правило зараховувати середній бал атестата, а це викликало лавину липового золота :)
Коментувати