Абітурієнтами подано більше 600 тисяч заяв до вищих навчальних закладів, - Міносвіти

До приймальних комісій вищих навчальних закладів подано 610 тис. заяв від вступників, з них майже 51 тисяча - через систему електронного вступу

Абітурієнтами подано більше 600 тисяч заяв до вищих навчальних закладів, - Міносвіти

За повідомленням прес-служби профільного міністерства найбільш популярними серед абітурієнтів є Національний університет "Львівська політехніка", Львівський національний університет ім. Франка та Київський національний університет ім. Шевченка, про що свідчить кількість поданих заяв.

До першої п’ятірки популярних університетів також увійшли Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" та Київський національний економічний університет ім. Гетьмана.

Інформаційно-пошуковою системою "Конкурс" перевірено 188 тис. атестатів, що фактично можна вважати приблизною кількістю абітурієнтів, які приймають участь у вступній кампанії, повідомляють у МОНмолодьспорт.

З питань проведення і організації вступної кампанії абітурієнти можуть звертатися за номером консультативного телефону 486-20-37.

Нагадаємо, прийом заяв від абітурієнтів завершується 31 липня. Після чого, 1 серпня, приймальні комісії вищих навчальних закладів оприлюднять перші рейтингові списки осіб рекомендованих до навчання, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта. Такі списки будуть сформовані у кожному з вузів та за кожною спеціальністю.

Освіта.ua
19.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вадим
коли закінчується прийом документів?коли закінчується прийом документів?
Провінціал
Люди! Роз'ясніть сільському хлопцеві з Полтавської глибинки суть 3-х хвиль зпрпхування до ВУЗів. Я правильно розумію, що, якщо я проходжу по 15 напрямках і подав оргигінали документів до 6 серпня, на напрям, який мені не дуже подобається, але я проходжу на держбюджет, - то з інших 14 мене автоматично викреслюють. Навіть, якщо по 2-й хвилі на інших напрямках я можу піднятися до держбюджету, то перейти на них не зможу, бо мене викреслили. Роз'ясніть мені, благаю???
Dim
Для Провінціал: для початку - заспокойся:) Все буде ОК! ніхто нізвідки тебе не викреслить, а відповіді на багато своїх питань знайдеш отутhttp://chabala.com.ua/
Коментувати
Dim
Ооооо, як цікаво! "найбільш популярними серед абітурієнтів є Національний університет "Львівська політехніка", Львівський національний університет ім. Франка та " - а які тут нещодавно баталії були на рахунок різниці народів і менталітету сходу і заходу! То що - вчитися (а краще і жити) все ж у Львові? А от у Харкові і бюджет побільший в універі, і взагалі дихається легше, ніж на бандерівщині, а таваріщі-східняки? Нє?:)
Володимир
У Львівських політехніці та Франка всі сертифікати по 124, а в Шеві - на всі напрями підняті... Тому 3-тє місце Шеви - це насправді 1 місце. Sheva forever!
Леонід
Для Володимир: Львівський університет Івана Франка-один із найкращих університетів в Україні.А як Вакарчук Іван Олександрович виділив окремі місця для найрозумніших абітурієнтів,і окремі для пільговиків.Чи можливо до цього додумалися ректори,щоб дати найрозумнішим навчатися за державний кошт?Можливо в цьому розум потрібно шукати?
Дмитро
Для Леонід: Львівський університет Івана Франка-один із найкорумпованіших університетів в Україні.
Володимир
Для Леонід: Це придумав позаминулого року ректор Шеви Губерський, коли Вакарчук був міністром... А щодо кращості універу Франка - десять раз ха-ха. От щодо корумпованості, особливо юрфаку в Бойка і міжнародних ще починаючи з Мальського - тут справді перші :)
Коментувати
Алекс
Эм... уважаемые дамы!!! 610 тысяч заявлений - это не 610 тысяч абитуриентов!!! Каждый абитуриент имеет право подать до15 заяв!!! К тому же, в этой статье сказано: "Інформаційно-пошуковою системою "Конкурс" перевірено 188 тис. атестатів, що фактично можна вважати приблизною кількістю абітурієнтів, які приймають участь у вступній кампанії"
Марина
А нічого, що документи можна подавати не лише в один вуз?
Ольга
Как 610тыс. заявлений? А как же в 3 раза меньше выпускников? 203тыс. поступающих? Откуда взялось еще 400тыс. абитуриентов?
Юля
Для Ольга: Ув. Ольга! 400 000 абитуриентов - это выпускники прошлых лет.
Сергій
Для Ольга: 600 000 ЗАЯВ, а не абітурієнтів. Адже кожен подавав декілька заяв у різні вузи або спеціальності)
Коментувати