В Україні планують створення Молодіжного уряду

Представники молодіжних організацій передадуть до Кабміну та Міністерства освіти і науки проект урядового рішення, що передбачає створення Молодіжного уряду

В Україні планують створення Молодіжного уряду

Це стало можливим унаслідок доручення першого віце-прем’єр-міністра Андрія Клюєва, повідомляє громадська ініціатива "Студентський захист".

Відповідно до доручення, Міністерство освіти має разом з молодіжними громадськими об’єднаннями підготувати проект рішення про створення Молодіжного уряду та внести його на розгляд Кабінету Міністрів України.

"Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв підтримав ініціативу молодіжних організацій і в Україні буде створений Молодіжний уряд", - повідомив координатор громадської ініціативи Андрій Черних.

За його словами, основним завданням Молодіжного уряду стане розробка проектів законів та рішень уряду з питань освіти, праці та соціального становлення та розвитку молоді.

В першу чергу буде організована робота з розробки проектів рішень, спрямованих на розв’язання проблем працевлаштування молоді та забезпечення молодих громадян доступним житлом.

"Така форма співпраці уряду з молодіжними громадськими організаціями буде сприяти налагодженню більш ефективного діалогу між владою та молодими людьми, а також пошуку рішень найбільш важливих проблем молоді", - підкреслив Андрій Черних.

Освіта.ua
14.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Здоровий глузд
Склад цього уряду буде виключно з дітей депутатів. В Харкові вже в міськраду беруть людей до 30 років.
IT
Для Здоровий глузд: И этих депутатских будут обеспечивать "доступним житлом"...
Александр
Для Здоровий глузд: А кому нужны дети медсестёр и рабочих?Они же придут что-то делать,а государству это не нужно.В нашей стране однозначно не будет порядка до тех пор,пока есть стереотипы о возрасте правителя,Здоровий глузд,вы не правы в той части,что молодой человек не может взять на себя ответственность,смиритесь,что каждое новое поколение превосходит предидущее.То,что в нашей стране это все извращено и к большому сожалению "элита" "гондураса" - бездарные клаберы ,наркоманы и алконавты - дети местячковых бизнессменов-уголовников или околоходящих(все это назовём - депутат) ,потому что единицы депутатов являются людьми в "Гондурасе". И будет так очень-очень долго,не может быть в свободы в несвободной стране,стране людей,которые так и не научились жить без совка.
Коментувати