Міносвіти спростувало інформацію про технічні проблеми "Електронного вступу"

В Міносвіти спростовують інформацію про те, що система електронної подачі документів викликає складнощі в роботі приймальних комісій

Міносвіти спростувало інформацію про технічні проблеми "Електронного вступу"

Офіційне повідомлення поширене прес-службою Міністерства освіти і науки, викликано заявою віце-спікера Верховної Ради Миколи Томенко, що була оприлюднена у п’ятницю 8 липня.

Нагадаємо, Микола Томенко, посилаючись на представників вищих навчальних закладів, заявив про те, що технічні можливості багатьох ВНЗ є неналежними, а внутрішня електронна система вузів не конвертована до системи "Електронний вступ 2011", що на сьогоднішній день технічно унеможливлює введення до електронного реєстру даних більшості абітурієнтів, які подали заяви до приймальних комісій традиційним способом.

Також віце-спікер висловив думку, що внаслідок таких неузгодженостей, вузи стануть заручниками фактично паралельних списків абітурієнтів, які існуватимуть автономно: абітурієнтів, які зареєструвалися електронним способом, та абітурієнтів, які зареєструвалися традиційним способом, що може призвести до хаосу та непередбачених результатів.

У міністерстві освіти наголошують, вищі навчальні заклади, отримавши електронні заяви абітурієнтів або допускають їх до участі у конкурсі, або відхиляють. Про причину відмови вступникові повідомляють за вказаною при реєстрації електронною адресою.

Окрім того, вже впродовж трьох років працює система "Конкурс", до якої в обов’язковому порядку вносяться дані про вступників, які беруть участь у конкурсі. Усі дані синхронізуються і вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти, йдеться в повідомленні міністерства.

В МОНмолодьспорт підкреслили, що заручниками обставин не стане жоден вищий навчальний заклад чи вступник, оскільки ніяких паралельних списків немає й не може бути.

"Приймальні комісії ВНЗ, які працюють із "Електронним вступом 2011" станом на сьогодні мають повноцінний доступ до роботи із системою. Питання щодо конвертації внутрішніх баз вищих навчальних закладів є некоректним, оскільки робота із "Електронним вступом 2011" не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення", - наголошується в повідомленні прес-служби освітнього відомства.

В міністерстві також зауважили, що для забезпечення роботи з системою електронного вступу, вищим навчальним закладам не потрібно створення особливих технічних можливостей, зазначивши, що всі ВНЗ, які працюють із "Електронним вступом 2011", мають достатнє технічне забезпечення, яке дозволяє працювати безперешкодно.

Освіта.ua
11.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Нормально працює система, і без збоїв, зареєструвавася, ввів дані, прийшов до приймальної комісії, 10 хв підписав і дописав і все, документи прийняли!!!!
Іннуша
Значить то у мене технічні проблеми, коли я вводжу правильні логін і пароль, а бачу "Ви ввели не вірну комбінацію логіна та паролю". Що з цим робити?
Юлія
Для Іннуша: в мене таж сама проблема.спочатку заявку не могла від 5липня подати(перевірте дані або подайте документи особисто)а вот тепер вже 2-гий день не можу навіть в особистий кабінет абітурієнта зайти!!!!!!!!!це обурливо!!!!!я знаю,що з моєї сторони вже помилок немає(перевірила за цей час всі дані , що вводила кільканадцять разів!!!!!!!!!)коли система почне нормально працювати?????
Коментувати
Galinka
Скажіть,будь ласа,чи можна подати в електронному вигляді в мед на бюджет?Адже там навіть кнопки спеціальної нема.Візьмуть і запишуть на контракт,а мені,зрозуміло,це не вигідно.
В'ячеслав
Система працює неналежним чином.
я
Супер - в них дійсно нема проблем, це мої проблеми, що я не можу зареєструватися, бо атестат не підтверджується!!!!!!!(((((((
Александр
Зарегался, заявки как были "на рассмотрении" ,так и остались там же и по сей день...в списках меня нет,кстати,да,товарищи,по-поводу льготников на 100500 направлений , похоже на правду,вообще своему лживому правительству не верю и всем этим "конкурсам".
Настя
Ой, я вчера поехала в Шевченка документы подавать...Насмотрелась на эту систему...Там вообще дурдом какой-то: север висит, документы не открываются и т.д
Анна
через скільки днів має приходити повідомлення із ВУЗу про успішну подачу заяви????
Вова
ТА ну наф эту систему. Заявы не доходят. Те что дошли почему то не размещаться среди списков поступающих. ППЦ полный.(
Анна
Для Вова: та ж сама ситуація, вже набридло чекати....
Коментувати
ЛПТ
И всё же поищем бриллиант в куче навоза... . Высветились лажовые учебные заведения - все эти Висконсинские, Христианские, Соломоновы и т.д. университеты, куда подано минимум заявок. А на некоторых их факультетах желающих учиться вообще нет! И ещё смешнее отслеживать интеллектуальный уровень абитуриентов в некоторые ВУЗы. Посмотреть на результаты тестироваия тех, кто поступает в Академию МВД - волосы дыбом! Правоохранители - дебилы! И ведь поступят!
me
Вы бы её протестировали должным образом, а потом катили бы бочку на ВУЗы.
лена
Объясните, господин Табачник и иже с ним, если всё так классно следующее: 1) почему некоторые абитуриенты в списках "Конкурс" зарегистрированный подряд на одну специальность по 2-3-4-5!!!!! раз! 2) почему некоторые (вероятно самые блатные) зарегистрированный на 4-5-...12!!!! специальностей в одном ВУЗе! 3)почему льготники, несмотря на то, что не подавали оригиналов, документов стоят в списках, как на вне очередное поступление+ зарегистрированы на несколько специальностей в несколько ВУЗов! МОГУ предоставить конкретные данные по ВУЗам и абитуриентам.
ninokiy
Для лена: Нахабна корупція у МОН. У 2011 році здерли з усіх ВЗ України по 24 тис.грн. за систему віддаленої реєстрації абітурієнтів, яка повинна була працювати через якусь ПРИВАТНУ мережу VPN, хоча в усьому світі подають заяви через ІНЕТ. Хто працював з нею, знає, яка то була фігня. Сплатили за систему, за підключення до "Телекому", за обслуговування до кінця року. В кінці року - повідомлення "САЙТ ПЕРЕСТАВ ІСНУВАТИ". Грошей не повернули. А гроші осіли в чиїх кишенях ? У цьому році знову заплатили вже за систему ЄДБО, за обслуговування до кінця року, а вона зовсім не готова до ВСТУПУ АБІТУРІЄНТІВ ! А гроші взяли за недороблений та корявий продукт ! Знову приймальним комісіям і батькам ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ! Знову брешуть, як завжди, що всі готові і все працює.
Коментувати
григорій
Я не реєструвався,так як інколи бувають технічні збої
валерій
Я зареєструвався електронним вступом-і добре.Бажаючі можуть реєструватися
Леонід
Дмитро Табачник бреше,але інколи каже правду