Більше 50 тис. заяв абітурієнтів на вступ до ВНЗ уже отримано, - Д. Табачник

На сьогодні отримано більше 50 тис. заяв абітурієнтів на вступ до вищих навчальних закладів України

Більше 50 тис. заяв абітурієнтів на вступ до ВНЗ уже отримано, - Д. Табачник

Про це повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник на брифінгу, присвяченому особливостям нинішньої вступної кампанії до вузів України.

Найбільшу кількість заяв від абітурієнтів отримав на цей час Київський національний університет ім. Шевченка (КНУ) - 4,5 тис. заяв, при цьому черг серед абітурієнтів немає.

За словами міністра, майже 4 тис. заяв подано в Національний університет "Юридична академія України" (НУ ЮАУ) міста Харкова, 3,5 тис. - до Київського національного економічного університету (КНЕУ).

Серед технічних вищих навчальних закладів лідирує Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" (КПІ), до якого подано 2,5 тис. заяв. Майже стільки ж було подано заяв до Національного університету "Львівська політехніка" (НУ ЛП).

Дмитро Табачник також наголосив, що вже працює система "Електронний вступ", за якою отримано 42 тис. заяв. Уже 12 тисяч з загальної кількості заяв, поданих через електронну систему, авторизовано.

Як додав міністр, найбільшу кількість документів за електронною системою абітурієнти подали до Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут" - 1100 заяв. До Національного медичного університету імені Богомольця (НМУ) було подано понад 1000 заяв.

Табачник підкреслив, що технічні збої у роботі системи мають місце, але вони оперативно усуваються. Так, найбільша затримка у роботі системи за словами міністра складала 3-4 години.

Міністр також нагадав, що у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту з 1 червня по 25 серпня працює консультативний телефон з питань вступної кампанії 2011 року, на який наразі звернулися близько 200 осіб.

Як повідомлялось раніше, до початку вступної кампанії Міносвіти не змогло налагодити повноцінну роботу системи "Електронний вступ".

Укрінформ
06.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
толя
хто в харчовий подае
елена
Система конкурс (вступ інфо) надає невірну інформацію про кількість поданих заяв в КНЕУ. Зокрема на юридичному факультеті подано 150 заяв, а опубліковано близько 460 поданих. Хто, що думає з цього приводу?
Іра
Для елена: А як подивитись скільки чоловік подало в інститут???
я
Для Іра: Вступ.инфо, денна форма навчання, жмешь прямо на интересующую специальность
Коментувати
Андрей
Завтра и моя заява будет считатся =) Подавать буду в НТУ ХПИ и ХАИ
jhg
Для Андрей: Ото як добре. Повезло вишам
Вика
Для Андрей: Я сдала и в ХАИ и в ХПИ
Коментувати