Розпочато конкурс серед молоді на участь у програмі стажування у Верховній Раді

Студенти та випускники українських вузів запрошуються взяти участь у програмі стажування молоді у Верховній Раді України у 2011-2012 роках

Розпочато конкурс серед молоді на участь у програмі стажування у Верховній Раді

Програма стажування у Верховній Раді України розпочалась у липні 1995 року за спільної ініціативи Асоціації колишніх членів Конгресу США і Верховної Ради України. З 2008 року адміністрування програми перейшло до Програми розвитку законотворчої політики (ПСП ІІ), яка здійснюється університетом штату Огайо. Програма також підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Місія програми – надати молодим громадянам України можливість взяти безпосередню участь у законодавчому процесі, набути досвіду роботи в єдиному законодавчому органі країни, отже, створити передумови для їх професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності.

Учасники програми протягом 8-9 місяців проходять стажування в секретаріатах комітетів Верховної Ради України та управлінь Апарату Верховної Ради, а також у Європейському інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді.

     

До обов’язків інтернів входитиме допомога у підготовці актів законодавчого характеру, підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів, звітів, дослідження окремих питань, підтримання зв’язків із представниками громадських організацій, наповнення веб-сторінок комітетів. Інтерни зобов’язані відвідувати щотижневі зустрічі із політиками та громадськими діячами, брати участь у тренінгах та навчальних семінарах.

Стажування може відбуватися у таких формах: повний робочий день, неповний робочий день та волонтерська діяльність.

Кандидат на участь у програмі має бути громадянином України, вільно володіти українською мовою, мати принаймні незакінчену вищу освіту (закінчити третій курс), володіти щонайменше однією іноземною мовою, бути віком до 29 років на момент надходження анкети. Особи, які вже брали участь у цій програмі або які працюють в Апараті Верховної Ради України до участі у конкурсі не допускаються.

Відбір інтернів відбувається на конкурсній основі у два тури. Перший тур – це конкурс анкет. Другий тур – це індивідуальна співбесіда з відібраними кандидатами та перевірка рівня володіння іноземними мовами.

Для участі у конкурсі необхідно до 20 липня 2011 року заповнити та надіслати аплікаційну форму з електронною фотокарткою на електронну адресу координаторів програми – громадської організації «Асоціація випускників «Ліга інтернів», яка опікується розвитком програми.

Стажування триватиме з листопада 2011 року по липень 2012 року. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті програми стажування молоді у Верховній Раді України за посиланням http://interns.org.ua/content/rozpochato-konkurs-na-uchast-u-programi-stazhuvannya-molodi-u-verhovniy-radi-ukrayini-2011

Освіта.ua
06.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів