Кабінет Міністрів України затвердив обсяги держзамовлення для вузів

29 червня Кабінет Міністрів України затвердив обсяг місць державного замовлення на підготовку фахівців у вищих навчальних закладах. Держзамовлення на молодших спеціалістів складатиме 76 тис. осіб, на бакалаврів - 106,5 тис. осіб

Кабінет Міністрів України затвердив обсяги держзамовлення для вузів

Про це повідомив міністр освіти Дмитро Табачник під час селекторної наради з питань початку вступної кампанії 2011 року з ректорами вищих навчальних закладів та керівниками регіональних управлінь освіти і науки.

"За поданням Міністерства економіки, Кабінет Міністрів України затвердив державне замовлення на кожен навчальний заклад. Кожний із них отримає свій об'єм по кожній спеціальності", - зазначив Дмитро Табачник.

За його словами, відповідно до прийнятої постанови, державне замовлення на молодших спеціалістів складає 76 тис. осіб, на бакалаврів - 106,5 тис. осіб.

Під час селекторної наради, Дмитро Табачник також звернувся до керівників приймальних комісій вищих навчальних закладів з проханням забезпечити максимально прозорий прийом документів, а також комфортні умови для роботи громадських спостерігачів.

     

"При цьому приймальні комісії, наголошую, зобов’язані створити належні умови для присутності громадських спостерігачів на своїх засіданнях, а також надати їм можливість ознайомлення з документами, які надаються членам комісії до засідання", - зазначив він.

Міністр також звернувся до представників вищих навчальних закладів з проханням чесно конкурувати за абітурієнта.

"Хотів би попросити всіх керівників приймальних комісій не влаштовувати кориду, як минулого року деякі навчальні заклади… Якщо приймальні комісії навчального закладу намагаються якось некоректно поставитись до абітурієнта, не віддаючи документів, щоб він таки залишився тут (у навчальному закладі, - ред.), а не перейшов (до іншого навчального закладу, - ред.) – це абсолютно неприпустимі речі… Я дуже не хотів би, щоб ми мали інформацію про подібні випадки. Так не можна конкурувати за абітурієнта", - наголосив Дмитро Табачник.

Нагадаємо, вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочинається 1 липня 2011 року. Детальніше про строки проведення вступної кампанії 2011 року.


30.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Як вважаєте, реально потрапити на історичний факультет, географічний на бюджет, якщо сума балів 773.7 в КНУ чи в Каразіна? На яку філологію краще подавати в КНУ, якщо сума балів 760,7( там, де з фольклористикою чи просто на українську мову та літературу + іноземна? Хто знає, як розвивається рейтинг, хто вже подав документи, пишіть.
Ольга-..
Скажіть, будь ласка, у мене 703,4 бали.... чи є шанси поступити на бюджет в ДонНУ?
Лилия
А 680 балов хватит для поступления на бюджет в Киевский строительный университет иле Одесский строительный?
Вероника
А можно пройти на бюджет в педин им. Ушинского со 630,7 баллами?
Лєнусік
як дізнатись скільки державних місць виділено у кожен вуз??????????????????
Лена
Для Лєнусік: Они должны позже сказать - числа 5-6
Коментувати
Just
підкажіть, будьласка, чому в ІС Конкурс на факультет КНУ вказано лише 1 місце (я про контракт). чи можливо, щоб на філологію цього року взагалі не було держзамовлень?
Ромік
602 б. хватить піти на бюджет заочної форми у дніпр. універ. залізничний. трансп.
толя
680 хватить чи не? на державне
Лена
Для толя: Смотря куда...должно по идеи хватить
Коментувати
Светла для Орест
У 2010 році держзамовлення на бакалаврів становило 132 тис. Отже, кількість бюджетних місць зменшилася й відбувся перерозподіл. Наприклад, на інженерні спец. кількість бюджетних місць збільшено, а на економічні зменшено.
Карина
Чи реально пройти на державне з 717 бал.?
Лена
Для Карина: Реально, конечно
Коментувати
Женя
У нас в правилах написанно что если ты набрал меньше 124 то по профильному больше 170 должно быть
ХуйМоржовый
В ведущих вузах могут поставить планку не менее 150. В КПИ по одному из профильных должно быть не менее 170, при условии что 2й предмет не меньше 124 баллов.
Ostap
тобто якшо менше 150 балів неможна подавати в ВИЩЕ !?( як це розуміти????
Орест
106 тис. державних і 209 тис. абітурієнтів.....якось важко віриться хоча незнаю як було минулого року
Анонимус
Для Орест: 209тис., але з яких 9.5% набрали менше 124 балів лише з мови/літератури, 7.23% з математики (і ще 42.79% з математики менше 150 балів) і не можуть подавати документи до ВНЗ, і це тільки право подавати документи і данні по 2 предметам. Якщо ж брати до уваги потрапляння на бюджет, то абітурієнтів стає ще менше і як наслідок будемо мати навіть недостачу студентів на деяких спеціальностях. Отже, на бюджет пройдуть 95% тих хто отримав гарний (відносно своїх потреб) бал.
Аля
а чи не чули такого що через недобІр будуть брати тих у кого з непроф.(англ.) 122,5 бали на контракт звичайно?
===
Для Орест: ти неправильно прочитав там на бакалаврів 106 тис, а нам 76 тис. Але і так нормальмально, знати б конкретну кількість бюдж мість для окремого вузу...
Коментувати
Nameless
Нормально.
moskva
Для Nameless: согласна
Коментувати