Підготовка до вступу - Мобітести НаУКМА для абітурінтів

Мобітести Києво-Могилянської академії — це безкоштовні програми для мобільних телефонів та кишенькових комп’ютерів, що дозволяють проходити навчально-тренувальне тестування з різних загальноосвітніх предметів

Підготовка до вступу - Мобітести НаУКМА для абітурінтів

Традиційну акцію Могилянки для абітурієнтів "Перевір себе" наразі доповнено новим засобом, що допоможе перевірити рівень знань та краще підготуватися не тільки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), але й до внутрішнього тестування Національного університету Києво-Могилянська академія (НаУКМА).

Цей засіб – Мобітести НаУКМА, що доступний у будь-якому куточку України, з мобільного телефону або кишенькового комп’ютера.

Завдання для Мобітестів розробляють, оновлюють і доповнюють висококваліфіковані фахівці НаУКМА, а самі програми сумісні з усіма моделями телефонів, які підтримують M-Smart OS.

     

В основу Мобітестів НаУКМА покладено принцип тренування і навчання, тому тестування не зведено до самого лише контролю знань. Аналіз помилок та обґрунтування правильних відповідей допомагають засвоїти нові знання, а також компенсують недолік, який нерідко закидають будь-яким тестам: мовляв, правильну відповідь можна вгадати.

Також, у разі помилки, користувач не тільки дізнається правильну відповідь, але й отримає пояснення до неї.

Крім того, Мобітести НаУКМА навчають швидше і краще працювати з тестами як формою контролю знань. Комплексна технологія дозволяє створювати різні типи тестів та різні форми тестових завдань (із вибором однієї правильної відповіді, з вибором кількох правильних відповідей, з короткою відкритою відповіддю, завдання на встановлення логічних зв’язків, завдання на достатність даних тощо).

Мобітести НаУКМА розраховані на специфіку мобільних терміналів: вони не потребують постійного підключення до мережі чи відсилання смс-повідомлень, тому їх використання не тягне за собою жодних витрат.

Інструкція зі встановлення програми на свій мобільний на сайті НаУКМА>>>

Освіта.ua
03.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів