Азаров зацікавився станом освітніх законодавчих ініціатив

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров заслухав доповідь міністра освіти про хід обговорення проектів законодавчих змін до Закону України "Про вищу освіту"

Азаров зацікавився станом освітніх законодавчих ініціатив

Про це повідомляється в оголошені урядового Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю.

"Я хотів би, щоб ті проекти закону "Про вищу освіту", що подані народними депутатами на розгляд Верховної Ради, були детально проаналізовані Міністерством освіти. Необхідно провести консультації як з керівництвом вузів, так і з студентської спільнотою: максимально проаналізувати і узагальнити пропозиції, доповісти Уряду про результати цієї роботи, і потім Уряд прийме рішення", - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр зазначив, що завданням Уряду є проведення такої реформи освіти, яка б підвищила якість освіти, наблизила систему освіти до найкращих європейських зразків.

Він також підкреслив, що все має бути економічно обґрунтованим і мати перспективу в економіці знань.

"А під час підготовки законопроекту необхідно знайти порозуміння як у студентському середовищі, так і у викладацькому. Я прошу до цього питання поставитись надзвичайно серйозно", - наголосив Глава Уряду.

В свою чергу міністр освіти, на зустрічі з Прем’єр міністром, повідомив, що законопроект, розроблений Міністерством освіти і науки відповідає європейським зразкам.

За його словами, відповідний проект пройшов широке обговорення у 900 вишах, на нарадах ректорів, за участю органів студентського самоврядування.

"Ми отримали 3500 поправок та пропозицій, що зараз опрацьовуються. В основних параметрах, я думаю, ми можемо об’єднати всі проекти", - зазначив Дмитро Табачник.

Він додав, що головною метою змін до Закону України "Про вищу освіту" є надання максимальних свобод університетам щодо визначення навчальних програм, запрошення викладачів, використання власних коштів.

Освіта.ua
07.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів